Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още един Румстър 1.9TDI/105 кс на пътя!


Recommended Posts

Здравейте,

от вчера станах горд собственик на Румстер. Още не мога да и се нарадвам. Ще си споделя впечатленията, но нека да мине малко време. За сега мога да кажа, че не се чувствам прецакан :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :lol:

Добър избор.

Много и безаварийни километри.

Може да споделиш нещо по оборудването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и да го караш със здраве! Дано си се сетил да провериш налягането в гумите, че аз карах три седмици на 3,5 атмосфери, защото нямаше кой да ми каже в ЕТ. Добре, че е този форум ! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност мен ме предупредиха още при предаването, че има такава опсаност атмосферите да са над допустимите норми (честно казано това предупреждение не го взех на сериозно още тази вечер ще ги проверя).

Иначе оборудването е Спорт (нещата заради които избрах този пакет са фаровете за мъгла, ел. стъклата с подгряването не помня климатика дали го имаше от Стайл на горе), и дистанционното за централното. Много се чудя дали да си сложа парктроник. До сега карах Голф 2 и сега като погледна в огледалото за задно виждане имам чувството че съм шофьор на автобус :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност мен ме предупредиха още при предаването, че има такава опсаност атмосферите да са над допустимите норми (честно казано това предупреждение не го взех на сериозно още тази вечер ще ги проверя).

Иначе оборудването е Спорт (нещата заради които избрах този пакет са фаровете за мъгла, ел. стъклата с подгряването не помня климатика дали го имаше от Стайл на горе), и дистанционното за централното. Много се чудя дали да си сложа парктроник. До сега карах Голф 2 и сега като погледна в огледалото за задно виждане имам чувството че съм шофьор на автобус :-)

слагай парктроника за да не си надереш броните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен макар и с малко закъснение :mrgreen: Естествено ще кажа-чудесен избор.Радвай се на колицата и стотици хиляди безаварийни километри :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, много да те радва колицата, на хубави места да ходите заедно и само готини хора да се возят с теб.

 

Ами всъщност мен ме предупредиха още при предаването, че има такава опсаност атмосферите да са над допустимите норми (честно казано това предупреждение не го взех на сериозно още тази вечер ще ги проверя).

Иначе оборудването е Спорт (нещата заради които избрах този пакет са фаровете за мъгла, ел. стъклата с подгряването не помня климатика дали го имаше от Стайл на горе), и дистанционното за централното. Много се чудя дали да си сложа парктроник. До сега карах Голф 2 и сега като погледна в огледалото за задно виждане имам чувството че съм шофьор на автобус :-)

слагай парктроника за да не си надереш броните

 

Това е абсолютно вярно, колега smirn0ff, аз нали сложих веднага парктроник на моята Октавийка и кво - един ми издра бронята, още един след него, кучета изядоха - буквално - боята по бронята - еми бодлива тел, не парктроник, да бех сложил отзаде, да му се не види и късмета, дето го нямам. :mrgreen: Иначе парктроника върши чудесна работа, горещо го препоръчвам.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.