Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 1.8 t ABT 205hp


Владо Шведа

Recommended Posts

Много се извинявам на всички във форума за много шус влизането, наистина не бях прочел правилата. Отново на темата за шкодата много ми харесва и колата наистина е в перфектно състояние , относно консумативите човека си е с пари и колата е била на жена му- много е гледана, а сега и е купил Х5 и затова колата седи паркирана има документи и гаранция за ангренажа. Единственото което ме притеснява е цената, малко ми е висока (18000лв.) ама като се замисля ми дава зимни гуми, обслувена е и има страхотна музика. Включих се във форума за да ме посъветвате дали е реална цената защото никъде не намирам подобна оферта. Благодаря за мненията които получих и още веднъж се извинявам че не се запознах с правилата на форума :D . Само да дам пак спецификацията на октавията: 4х4 1.8Т 2003г. 67000км салона и е Лаурин & Клемент (самоче е черен) с много хубава Алпина, цвета и е зелен титан.

:D:D:D Шкодата е като тази на снимката от ID A, само не е с толкова хубави джанти и е друг цвят -зелено ама военно май го водят титан. Иначе е същата красавица имате ли представа тази колко може да струва защото мислиа, че са еднакви. А, тази която искам е и с парктроник, нещо което забравих като екстра. Има и сервизна книжка с всички профилактики и ремонти които са и правени купувана е от Еуратек и трябва да има история в компютрите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега на въпроса:

Първи + Единицата е доста добра колица. (Аз карам и двата модела).

Втори + Изпълнението е L&K (повече не коментирам)

Трети + (доколкото аз съм чул) ABT са доста добра (и в никакъв случай евтина и некачествена) фирма за тунинг по VAG.

Четвърти + Консумативите (ако им вярваш) са сменени.

BTW ти като я продаваш ще и смениш ли всичко :?: :?: :?:

За минуси не се сещам толкова, освен че 205 к.с ми звучат малко нереално (има си динотестове за опровергаване на мнението ми - дано да греша все пак...) и париците ми се виждат множко.

П.С. Пък и се чудя защо ли човек толкова ще си гласи колата пък изведнъж - ХОП - ПРОДАВАМ Я! Ама може и не всички да са залупеняци като мене. (Да трупат една върху друга Шкода след Шкода) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никога не купувай чипосвана и форсирана кола-най вероятно е изнасилвана многократно.Никога не се е оказвало вярно твърдението на продавача ,че колата е обслужена-аз доста коли съм избирал на познати и до сега не се е случвало да излезе истина че е обслужена.Боби-доктора правилно ти е задал въпроса-като я продаваш ще смениш ли тези неща :!: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никога не купувай чипосвана и форсирана кола-най вероятно е изнасилвана многократно.Никога не се е оказвало вярно твърдението на продавача ,че колата е обслужена-аз доста коли съм избирал на познати и до сега не се е случвало да излезе истина че е обслужена.Боби-доктора правилно ти е задал въпроса-като я продаваш ще смениш ли тези неща :!: :mrgreen:

 

100% процента съм съгласен - в поне 90% от случаите покупката на тунингован автомобил втора ръка крие риск, поне два пъти по-висок от този да си купиш "обикновен" употребяван автомобил. Според мен по-добрата идея е да си потърсиш именно "обикновена" Октавия 1.8 Турбо, пък ако имаш желание и възможност, после си я доработвай колкото ти душа иска :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази ли говорите?

005886931-big.jpg

 

Ако става въпрос за нея, този който я кара си я пази.

А Боби не знам дали със сигурност е 200+ к.с, но и Werz доста се затрудни. А онази червената Ланча комби падна от нея, а и тя беше доста бърза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Никога не се е оказвало вярно твърдението на продавача ,че колата е обслужена-аз доста коли съм избирал на познати и до сега не се е случвало да излезе истина че е обслужена...

всяко правило си има изключения. аз продадох предната си кола напълно обслужена (че и малко отгоре) за справки: сегашния собственик (мога да посоча координати).

 

п.п. не твърдя, че не съм се набутал, но това е друга тема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази ли говорите?

Ако става въпрос за нея, този който я кара си я пази.

А Боби не знам дали със сигурност е 200+ к.с, но и Werz доста се затрудни. А онази червената Ланча комби падна от нея, а и тя беше доста бърза.

 

 

Ааа-а-а-а-а, тя е друга бира... Даже снощи се повозих на нея (е, до шофьора, естествено) на боянското разширение.

 

SORY за smile188 -а - все повече се ЗАМИСЛЯМ ЗА ЧИП..... :evil: :mrgreen: :evil: :mrgreen: :evil: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам на всички във форума за много шус влизането, наистина не бях прочел правилата. Отново на темата за шкодата много ми харесва и колата наистина е в перфектно състояние , относно консумативите човека си е с пари и колата е била на жена му- много е гледана, а сега и е купил Х5 и затова колата седи паркирана има документи и гаранция за ангренажа. Единственото което ме притеснява е цената, малко ми е висока (18000лв.) ама като се замисля ми дава зимни гуми, обслувена е и има страхотна музика. Включих се във форума за да ме посъветвате дали е реална цената защото никъде не намирам подобна оферта. Благодаря за мненията които получих и още веднъж се извинявам че не се запознах с правилата на форума :D . Само да дам пак спецификацията на октавията: 4х4 1.8Т 2003г. 67000км салона и е Лаурин & Клемент (самоче е черен) с много хубава Алпина, цвета и е зелен титан.

 

 

 

 

Да ти извади ДОКУМЕНТИ - СЕРВИЗНА КНИЖКА за обслужването с печат. Щом е на 67 К - е влизала 5 - 6 пъти в сервиза. Ако е обслужвана в ЕТ ще съдействаме "като по-вътрешни" (срещу почерпка, естествено) при момчетата от сервиза да и чуем историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги има изключения.Аз като продавам кола винаги е перфектна и я продавам на близки хора.Всички се натискат да купуват моя кола като реша да продавам,което рядко се случва :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.