Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко помощ за монтаж на колонки...


Recommended Posts

Здравейте, искам да монтирам (сменя) старите колони на колата с нови такива+ да добавя и още две отзад (отстрани на кората мисля че им е мястото). Та питането ми е може ли да ме насочите някъде където ще могат да го направят това нещо (бързо и както трябва), но въпроса е да е бързо имам впредвид в рамките на обедната ми почивка, а тя е 2 часа btw :D (и може мъъъничко да се разтегли...). Работя в сградата на интерпред, така че ако се сещате за някое подходящо място не се стеснявайте да ми го кажете :D:D .

Предварително благодаря на всички отзовали се!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "karaul" - Ееее.. за 2 часа ще е трудно, пък и надали точно до Интерпред има добри майстори (колкото и разтегливо понятие да е това в България). Или ако някой каже: "Няма Проблем!", то със сигурност ще ТЕ накара да си ходиш и да дойдеш след 2 часа, че да може да не пази нищо. Препоръчвам ТИ за качествено озвучаване (което не винаги значи мощно, силно) да се обърнеш към "Авител" - Натисни точно тук. Далечко ще са ТИ от работата, но пък знаят какво правят и дават безценни съвети :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за инфото, ами помислих си че за два часа не е толкова трудно двама човека, които знаят точно какво правят на "опнтат" малко кабел и да завият няколко винта :D .... Значи питанката ми беше такава, защото не искам да оставам без кола, а все пак и на работа трябва да се връщам :? ....

Още веднъж благодаря и ще се възползвам от контакта, който ми посочи!

p.s. хехехехе чак сега захапах, ами че аз от тия пичове си закупих колонките, наистина доста добри съвети получих от тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "karaul" - Не знам какви кабели имаш предвид да се теглят.. то колата сега няма ли функциониращи колони? Иначе времето ще стигне, ако имаш записан час примерно, и като идеш хванат и правят само ТЕБ :) Обади се, конкретизирайте какво ще се прави и си питай директно дали ще стане в обедната ТИ почивка, за 2 часа. Но им дай да разберат, че трябва да се върнеш на работа.. да не си помислят, че се шегуваш с тази почивка 2 часа :)

 

П.П.

Ха-ха-ха.. егати якия аватар имаш. Сетих се за един Познат от квартала, който веднъж, докато едни странни типове му оглеждаха, паркраната пред едно кафе, кола, изтърси: "Не пипай, че Собственика бие като 3-фазен ток!" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здавейте, монтираха ги, най-накрая...

Но след доста перипети и .... абе мои нерви.... :evil:

Значи 1-во отидох в Технополис (монтажния център), там едни батьовци ми рекоха, че немало как да стане щото трябвало да им занеса и не'кви подложки :? , а сега де (а междудругото се държаха така сякаш съм виновен, че не знам за какви подложки става въпрос... Ами незнам майка му стара :oops: аз ако знаех сам щях да си ги сложа!). Та така насочиха ме да отида и да питам в Еуратек, да си ги купя и пак да заповядам...Нещо не се почувствах щастлив от факта, че трябва да обиколя София (аз си я обичам и без това ;) ) през работно време, че да занеса в сервиза част която би трябвало да имат. Оттам звъня във въпросния магазин, от който си купих колонките и питам да ме насочат към сервизен център в района на Интерпред (между другото наистина ми е два часа обедната почивка със указ на Шефа-да се свети .... :lol: ). Човека с който говорих ме насочи към монтажен център зад Дунев спорт (Тояга) звъннах им, момчетата любезни, абе вече се поуспокоих, че ще стане работата. Отивам при тях, започнаха колата, и по едно време иде един пич и ми вика: "абе тука май няма да стане нещо...". Еиии, викам си пак немат подложки..., но както и да е просто в магазина са ми дали друг размер колонки за отзад (на който му трябва точния размер е 10 см!!! ). Оттам обратно до магазина (с такси) и в магазина се разиграва следната ситуация: "Добър ден, купих от Вас едни колонки, ама не стават, защото сте объркали размера!?" човека ме попогледна малко и ме попита защо не са ми ги сменили там (при Тоягата), "Ами аз не знам защо не са ми ги сменили, но аз ги купих от Вас, предполагам, че вие трябва да ми ги смените...", кратко псуване от страна на продавача по адрес на момчетата от монтажния център, който ТОЙ ми препоръча!?, след което ми дава моя размер (10см.) и ми заявява, че трябва да си доплатя за него защото бил по-скъп от 13 см. говорител.... Е тука вече имах чувство, че съм във филм.... Кратка словестна престрелка "-защо аз трябва да доплащам след като Вие сте го объркали...", "- ето затова не работим с такива.....и т.н...". И го попитах, защо тогава ме е пратил там!?!?!? "Амииии....." и не го довърши!

Ами върнах се при пичовете, за секунди ми монтираха говорителите и си стиснахме ръцете по-живо по-здраво!!!

Накратко, доволен съм и то много от тях, защото не се чесаха по (айде да не казвам къде, като ония от технополиса :P ) и си свършиха добре и прецизно работата (без видими дефекти по колата). Е малко дълго стана, но исках да споделя преживяното и да помогна, ако някой друг попадне в такава ситуация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.