Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Facelift Octavia 2


Recommended Posts

Е много ми е интересно вие какво видяхте от снимката пък? Щото тя е с невероятно качество и освен това, колата е маскирана...

 

Аз пък мисля, че фейслифтовата ще е по-хубава от сегашната. Ще има фарове ала new Superb 100%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изов, а Октавия 1 и Октавия ТУР да не би да нямат големи разлики. Те целите им предници и задници нямат ама нищо общо. Не си мисли, че фейслифта са някакви си минимални промени....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

facelift_1.jpgfacelift_2.jpg

Основни разлики които отличавам (освен ликите промени в дизайна).

- лайстни в цвета на купето (на дясната снимка вратите май са с черни :roll: ) :mrgreen:

- черни B-колонки :mrgreen:

- уплътненията на прозорците ми се виждат по-фини (стъклата не са толкова навътре :roll: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не и това smile020 fmvalence1128535614ccoct2ox5.jpg

 

smile091 Мухата Цеце в действие! Споко, според мен няма опасност след лифта Октавията да е такър УРОД! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно, и аз се надявам този опит на някой във Фотошопа да не стане реалност!!!!

 

Но и аз мисля, че промените ще са козметични и по-скоро дори снимките със синята Октавия от списанието няма да са реалния вид на О2 след фейслифта.

 

Ще видим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Работата постепенно се избистря...

http://new.skoda-auto.com/fra/modele/newoctavia/look/pages/look.aspx

При опит да се разгледа сайта след натискане на (x) излиза следната заплаха :mrgreen: :

For some reason, accessing the page or resource you are trying to reach is absolutely forbidden.

Обърнете внимание на това

007993527-big.jpg007993528-big.jpg

---

От днес се спират поръчките към фабриката за текущия модел на Октавия!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далаверата свърши ;) , около полунощ затвориха сайта...

Не знам как са си представяли изобщо, че ще го опазят от набези :lol: .

За тези, които не са успели да го разгледат, има няколко трохички ;) :

newoctyfrontub6.jpg

octy-facelift-front-quarter.png

octy-facelift-headlamp.jpg

octy-facelift-rear-quarter.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://new.skoda-auto.com/com/model/newoctavia/look/Pages/look.aspx :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Вече си работи и основния сайт след натискане на (x) в микросайта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е! Повечето нововъведения са към по-добро. Новото табло макар и в топ версия в нави изглежда супер. Климатроника изглежда по-добре. Страшно много ме кефи тази пластинка с надписа на предните фарове. Новата форма на огледалата не ми харесва, но пък вече се прибират и са с LED осветление. Изобщо супер си е колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горния вътрешен ъгъл на стъклата (при B-колонката) отново е изправен, както е на Октавия 1 smile162 . Така е по-добре, не знам защо изобщо го пипаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък предницата на старата ми харесва повече,новата е някаква смесица между моделите ,безлична такава иначе другите промени се очахваха като гледам останалите нови модели на VAG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видим кога ще дойде при нас...интересното е че и Супърб е с добра ценова листа... тази сега след фейслифта дали ще запази цените или ще е по-скъпа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.