Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Румстер при първоначално/студено/ палене


vili

Recommended Posts

Здравейте колеги,притежаващи Румстер.

Имам я тази кола от 1 годи и 3 месеца-на 16 хил.км. До преди един месец никакви проблеми ,само сипвам бензин и карам.Но от месец време ми прави впечетление,че сутрин когато е още студена не ми пали от първия път..,а от второто или третото завъртане на ключа.Направи ми впечетление,че пука нещо като ,че ли от гърнето се чува .

Направих консултация в ЕТ и ми казаха,да сменя горивото ...Направих това и пак от време на време ми прави този номер..но не винаги .Интересното е ,че този проблем го имам при първото палене ..после ..спирам...пака тръгвам и нямам никакви проблеми ...до следващата сутрин при първото палене..ако се прояви ...защото има дни когато не се проявява .

С уважение към всички колеги ...ще се радвам някой да ме открехне по въпроса .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ТАЗИ тема. Нямаше да е зле да кажеш с какъв мотор е колата, но ако е 1,2 може би проблема е същия като от линка по-горе(пукането, което чуваш ме навежда на тази мисъл) :roll: . Успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с пукането ми е познато. На старото ауди имах такова пукане и се оказа запушен горивен филтър. След смяната нещата се оправиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.