Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подкалници за Octavia I


allroad

Recommended Posts

Здравейте, вчера се опитах да си сменя пластамасовите предни подкалници, но се сблъсках със следния проблем - и двата подкалника опират в гумите от вътрешната си страна при завиване. На самите подкалници има 2 дупки, които са от вътрешната страна, които обаче не видях за какво служат и какво може да държи пластмасата по-далече от гумата. Ако някой може да помогне, моля, нека сподели. Нямам кори под двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега ходих до колата и на пръв поглед видях два болта които държат подкалника от вътрешната страна - долу го калобрана и горе пред пружината. При теб къде опират? Подкалника не е толкова близо до гумата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен са хванати към периферията на предната броня. Всички дупки си съвпадат. Но има две, които са отпред и са в "дъното" на пластмасата, но все още са по най-долния ръб, т.е. не се "качват" нагоре по вътрешния. Пластмасата опира именно във вътрешната си страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен са хванати към периферията на предната броня. Всички дупки си съвпадат. Но има две, които са отпред и са в "дъното" на пластмасата, но все още са по най-долния ръб, т.е. не се "качват" нагоре по вътрешния. Пластмасата опира именно във вътрешната си страна.

 

Ааа, разбрах. Тези отпред. И при мен са висящи, но не опира. Те не се захващат никъде. Корите на двигателя са си отделно. Наскоро си сложих и затова знам. Предполагам, че пластмасата е деформирана и затова закачат. Опитай някак да я нагрееш и изправиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А корите под двигателя не се ли захващат за тези подкалници? Или само по предната броня и някъде отдолу? Благодаря за бързата реакция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Информация за хората, които се интересуват - има допълнителен елемент, с триъгълна форма, който захваща въпросните подкалници от вътрешната страна и се закрепя със защипване за долната част на бронята. Ценате им е по 8,25 без ДДС. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Информация за хората, които се интересуват - има допълнителен елемент, с триъгълна форма, който захваща въпросните подкалници от вътрешната страна и се закрепя със защипване за долната част на бронята. Ценате им е по 8,25 без ДДС. Поздрави

 

При мен го няма. Но не е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на самите подкалници каква е цената? и комплект ли се продават или може и по един?

По един - цена 60,00лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.