Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Свърших с претапицирането (за сега)


Recommended Posts

Завърших претапицирането на интериора.

 

Вратите бяха готови още за събора през май месец, но от тогава до преди две седмици небях пипвал нищо, и днес завърших малкият проект.

 

006686365-big.jpg

 

006686366-big.jpg

 

006686368-big.jpg

 

006686369-big.jpg

 

006686370-big.jpg

 

006686371-big.jpg

 

006686363-big.jpg

 

Съжелявам че както и предишният път не е много чиста но мерака е голямо нещо.

Остана да претапицирам седалките, но тях ще трябва да ги дам на тапицер най вероятно няма да се справя сам, и да сменя мокета на пода но това ще е следващата отпуска когато и да е това и двата бутона които ги слойих за халогени ще ги пребоядисам черни че така малко селско седи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станал Рапида :)

Поздравления :)

Това и на мен ми предстои в близко бъдеще ;) но не знам кога ще намеря време. :(

Твойта няма ли кори(джобове) на вратите ?? или ти си ги махнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станал Рапида :)

Поздравления :)

Това и на мен ми предстои в близко бъдеще ;) но не знам кога ще намеря време. :(

Твойта няма ли кори(джобове) на вратите ?? или ти си ги махнал

 

Благодаря.

Това не са старите кори претапицирани, а са нови от шпертплат и несложих джобовете за да монтирам колоните отпред на вратата, защото отзад където има място звукът не едобър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре,с хубаво начинание си се захванал,ама вратите нещо не изглеждат мн.добре на снимките/А НА ЖИВО :?: :cry:/

постарай се повече на седалките

успех ;) :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добре ги дай на професионален тапицер, иначе шевовете стават кривички... все пак браво за старанието, по-добре е от стари и опърпани кори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седалките естествено че ще са на тапицер само трябва да си намеря някои добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
добро решение за освежаване, но използвай професионалист. :smt017

Трудно се намират свясни тапицери които да се занимават с коли, ако знаеш някои добър в Пловдив кажи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добро решение за освежаване, но използвай професионалист. :smt017

Трудно се намират свясни тапицери които да се занимават с коли, ако знаеш някои добър в Пловдив кажи.

съжалявам, не съм от тук и съм за малко. по точно от резервата съм smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми цвета който си избрал :smt017 Наскоро седнах в един Галант кожен салон в същата цветова гама черно и кремаво бяло много ми допадна.

 

Поздрави Мечок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.