Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с клаксон Октавия 1


john

Recommended Posts

Здравейте,

от известно време имам проблем с клаксона - прекъсваше и не работеше, най-вече след като изляза от автомивка, а като изсъхне се оправяше.

От скоро, обаче клаксонът ми престана да работи.

Имал ли е някой подобен проблем и как го е разрешил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми погледни от преде където е самия уред дали нещо не е запрашен зацапан някоя жичка да е прекъсната и т.н. Ако не се оправи срещу 20 лева продават тромби с копресорче за въздух прекрасна работа са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

раждясъл е.отвори го и почисти

тромбите с компресор-той мн. тежи,трябва товарно реле и трябва да им търсиш място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът ми се реши с нов клаксон за Golf III точно за 5 минути на цена 17 лв. Намерих оригинален двутонален за Октавия на автоморга на цена 60 лв., която не ме задоволи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.