Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продължавам с оптичните подобрения (Джанти)


Recommended Posts

Джантите ги купих преди повече от два месеца но за пясакоструика ми искаха много пари и реших сам да ги почистя та ето как се развиваха нещата.

 

В такова състояние ги купих

 

006720173-big.jpg

 

Така изглеждат след като с химията свалих повечето боя

 

006720175-big.jpg

 

Тук обърнах кухнята на ЦЕХ.

 

006720176-big.jpg

 

Ипровизираното бояджиино на тераста

 

006720177-big.jpg

 

А ето и крайният резултат

 

006720172-big.jpg

 

Ако човек с вглежда определено си личи че не са търкани както трябва и може още, но като за безпари толкова, а и такава боя небях виждал какво ли неправих на места така и непадна нито химия нито търкане помагаха, голяма борба падна.

 

Остава да ги монтирам на колата но ще искам да купя 4-ри нови гуми и тогава да ги сложа, та как седят на колата ще видим на заплата :D живот и здраве ако останат пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майка ти или жена ти да не ти се кара дето ги търкаш в кухнята и си ги наредил на дивана ;)

добре изглеждат бели дано не си ги правил със спрей ,че язък ти за труда,знам от собствен опит че е паднало голямо търкане :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пясъкоструй и прахово боядисване ми взеха 70лв. като крайния резултат беше на ниво.Та все си мисля,че с тия пари и твойте джанти щяха да станат "1 път" иначе си е лудница бялата джанта! :mrgreen: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6720717

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пясъкоструй и прахово боядисване ми взеха 70лв. като крайния резултат беше на ниво.Та все си мисля,че с тия пари и твойте джанти щяха да станат "1 път" иначе си е лудница бялата джанта! :mrgreen: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6720717

ей това е работа smile159 така се прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майка ти или жена ти да не ти се кара дето ги търкаш в кухнята и си ги наредил на дивана ;)

добре изглеждат бели дано не си ги правил със спрей ,че язък ти за труда,знам от собствен опит че е паднало голямо търкане :smt017

 

Не се кара щото доста добре си почистих след себеси почти нямаше следи.

 

За пясъкоструй и прахово боядисване ми взеха 70лв. като крайния резултат беше на ниво.Та все си мисля,че с тия пари и твойте джанти щяха да станат "1 път" иначе си е лудница бялата джанта! :mrgreen: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6720717

 

На мен ми искаха 120лв само за пясаскоструиката и им теглих едни маини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ела до Трявна,пак ще си на далавера :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ела до Трявна,пак ще си на далавера :D

 

To така излиза.

 

Абе колкото изкарат така пък ако трябва пак ще ги свалим пак ще ги изтъркаме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ела до Трявна,пак ще си на далавера :D

 

To така излиза.

 

Абе колкото изкарат така пък ако трябва пак ще ги свалим пак ще ги изтъркаме

така си е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ела до Трявна,пак ще си на далавера :D

 

To така излиза.

 

Абе колкото изкарат така пък ако трябва пак ще ги свалим пак ще ги изтъркаме

така си е ;)

Абе не е така! Всяко нещо трябва да се прави по веднъж. Иначе кое по-напред .... ?!!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ела до Трявна,пак ще си на далавера :D

 

To така излиза.

 

Абе колкото изкарат така пък ако трябва пак ще ги свалим пак ще ги изтъркаме

така си е ;)

Абе не е така! Всяко нещо трябва да се прави по веднъж. Иначе кое по-напред .... ?!!?

да ,аз не бих постъпил така да правя полвинчати работи,но не е станало нещо непоправимо-ще пробва пак и ще се научи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радват джантетата.Евала!

 

С белите джанти се увеличихме с още един член! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изках като твоите джанти ма много пари, по нататък живот и здраве ако има пари и такива ще взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шъ ма светнити ли на баба Шкода 100 от ко стват джанти че като ги гледам са май с голямо междуболтово разстояние, да напрая дъртата джиджана. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шъ ма светнити ли на баба Шкода 100 от ко стват джанти че като ги гледам са май с голямо междуболтово разстояние, да напрая дъртата джиджана. ;)

 

Аз шъ тъ светна. На баба ти шкода стават джанти само от друга шкода :)

Разстоянието ти е 4х130мм. А честитоооо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско. Начи шъ и скрия карантиите с тасове за 15 лв :D

-Хъм белите джанти стоят мн. добре ! Може и капаците да напръскам бели smile182

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радват джантетата.Евала!

 

С белите джанти се увеличихме с още един член! :mrgreen:

 

аааааа, колега, и аз бях с бели :mrgreen:

 

иначе добре изглеждат, само наистина дано не се жулят много и да изкарат по-зълго така :)

 

аз за себе си бих им вапцал и един оранжев кант ама .. то за мене само

:mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радват джантетата.Евала!

 

С белите джанти се увеличихме с още един член! :mrgreen:

 

аааааа, колега, и аз бях с бели :mrgreen:

 

иначе добре изглеждат, само наистина дано не се жулят много и да изкарат по-зълго така :)

 

аз за себе си бих им вапцал и един оранжев кант ама .. то за мене само

:mrgreen:

 

Във момента и Валио (OTGORATA) търка същите такива джанти и снего много сме мислили как да ги боядисаме много варианти сме гледали на други шкоди и много сме си играли да си боядисваме сами на компютрите и така и неуспяхме да си харесама някаква комбинация от цветове и аз поне реших да са бели за момента.

 

Шъ ма светнити ли на баба Шкода 100 от ко стват джанти че като ги гледам са май с голямо междуболтово разстояние, да напрая дъртата джиджана. ;)

 

Стават и от VW Beetle старите и Porsche преди 70-та година. Трудно се намират и те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско. Начи шъ и скрия карантиите с тасове за 15 лв :D

-Хъм белите джанти стоят мн. добре ! Може и капаците да напръскам бели smile182

много яко ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що не ги хромираш бе колега да блестят на слънце 8) ;)

ооооо цифра.колегата няма възможност за прахово и песакоструй,ти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим как ще се развият нещата щото от понеделник почнах нова работа и освен обичаините стругове, фрези, абканти, гилотини и т.н има и пясакоструика и се строи зала за прахово боядисване, та ако не ги сложа скоро мога да ги изтъркам наново и пак да ги боядисам. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам, на снимка джантите изглеждат един път! Евала за усилията.

 

Благодарско. Начи шъ и скрия карантиите с тасове за 15 лв :D

Намери си оригинални тасове - има ги все още и не са особено скъпи. Мога да ти подаря един(ако говорим за 14" джанти), жалко, че си ми далечко само. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим как ще се развият нещата щото от понеделник почнах нова работа и освен обичаините стругове, фрези, абканти, гилотини и т.н има и пясакоструика и се строи зала за прахово боядисване, та ако не ги сложа скоро мога да ги изтъркам наново и пак да ги боядисам. :D

на това се казва "късмет" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.