Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Маи ще слагам нови колани


mecho_klecho

Recommended Posts

Вижте какво ми попадна

 

006749793-big.jpg

 

006749794-big.jpg

 

Това е колан от МИ-8, не е в перфектно състояние и е само един но ще го почистя и боядисам механизма ще сложа нови каиши, дано през това време намеря още един и ще ги монтирам на Рапида, и сега никои неможе да седне зад мен така че няма да има проблем да ги сложа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, ще стане като ралиджийка, и аз монтирах наскоро едни Shroth на Пежото, но малко затрудняват достъпа до задните седалки - всеки път трябва да се разкопчава обтегача отзад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво ми попадна

 

006749793-big.jpg

 

006749794-big.jpg

 

Това е колан от МИ-8, не е в перфектно състояние и е само един но ще го почистя и боядисам механизма ще сложа нови каиши, дано през това време намеря още един и ще ги монтирам на Рапида, и сега никои неможе да седне зад мен така че няма да има проблем да ги сложа.

мога да ти помогна с още. един летец тоя месец ще идва при мен и мога да ти уредя. твоя район е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиши си в 1 тема за твойта кола-по нагледно е.Поздрави

 

Ще трябва да си направя една такава тема, да ги съберя всичките на едно, но непредполагах че толкова много неща ще направя през изминалата седмица :oops:

 

мога да ти помогна с още. един летец тоя месец ще идва при мен и мога да ти уредя. твоя район е.

 

Ако има нещо такова и го дава на прилична цена нека се обади или с теб ще се разберем нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има нещо такова и го дава на прилична цена нека се обади или с теб ще се разберем нещо.

 

Чакам го да дойде на гости и ще му поръчам. Винаги се намира, даже ще му звънна ако има под ръка да ниси. Иначе е от хасково.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.