Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на стоповете


ikonoma

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Стоповете на Октавията нещо не ми допадат и бих искал да сложа такива след фейслифта. Обаче има един проблем - крушките са подредени по различен начин. Дали ще може това да се поправи с размяна на кабелчетата на буксите?

Ще бъда благодарен някой да щракне една снимка на платката с крушките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли някаква разлика между тези преди и след фейслифта? Говориш за Octi I, нали? Поне за комбито мисля, че няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля за такава смяна :oops: но също като теб не съм запознат дали има начин. Не може ли да се смени и платката с крушките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам жокер - пластмаските се сменят ;) понеже фейслифтовият стоп е по-дълъг, но пасват идеално на старата броня :!:

 

П.п: тези дни ще ти щракна снимка отзад - но крушкореда е друг, да знаеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко , можеше да го кажеш и по - просто - ако искаш стопове след фейслифта вземаш комплект и махаш радостно с ушички ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline__ Ако си правил такава модификация би ли споделил за каква сума става въпрос, и нови ли са или стари стоповете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

ikonoma, направих снимки на стоповете отвътре, обаче не ми отваря сайта дето искам да ги кача - дай ако искаш и-мейл да ти ги пратя...

 

SaiLor, моите са нови, но най-добре звънни в ЕТ и питай за актуални цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро някои ме пита същото. Казвам веднага. Ако искаш си поръчаи със стоповете самия държач за крушките. Тои струва към 30 лв. броиката. Пасва идеално на новите ти стопове и само разкачаш буксата от стария стоп и закачаш на новия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето че и на мен ми се случи един от най-гадните проблеми-такъв с електрониката. Проблема ми е че постоянно в купето свети крушката за дефектна лампа... обаче такава няма, или по-точно не винаги !!! понякога предния ми ляв фар свети, понякога не и това от около седмица. Притеснявам се, защото ще отида в сервиза и там ако проработи ще ми се изсмеят и ще ме изгонят... проверих всички възможни крушки, всички са в изправност и когато си решат светят.

Досега някой да се е сблъсквал с този проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето че и на мен ми се случи един от най-гадните проблеми-такъв с електрониката. Проблема ми е че постоянно в купето свети крушката за дефектна лампа... обаче такава няма, или по-точно не винаги !!! понякога предния ми ляв фар свети, понякога не и това от около седмица. Притеснявам се, защото ще отида в сервиза и там ако проработи ще ми се изсмеят и ще ме изгонят... проверих всички възможни крушки, всички са в изправност и когато си решат светят.

Досега някой да се е сблъсквал с този проблем.

 

Колега, твоето питане няма ама абсолютно нищо общо с тая тема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.