Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Преден капак в различен цвят.


Recommended Posts

Поръчал съм си черен преден капак за червената кола.

До колко ще имам проблеми с катаджиите.

Чувал съм за някакви 70% за основния цвят..как ще разбере катаджията на пътя колко % ми е капака?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Odin" - Срещу 20 лева ще сметнат процентите smile174

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, това е интересно, някой да каже ако знае наистина... освен за златния талон 20левов:mrgreen:, него го знаем, уви...

ще слагам май нова пета врата скоро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май някъде имаше регистриране на автомобила като се впишат двата цвята 1 основен 2 допълнителен. Отиди и питай в КАТ да не береш някъде ядове че вече взеха да стават и неподкупни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май някъде имаше регистриране на автомобила като се впишат двата цвята 1 основен 2 допълнителен. Отиди и питай в КАТ да не береш някъде ядове че вече взеха да стават и неподкупни.

 

така най-добре - поне ще платиш еднократно 20 кинта за смяна на талона, а не всеки път като те спират куките да им буташ по 20 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече взеха да стават и неподкупни.
Това твърдение от опита ти в Германия ли е :mrgreen: Моля те , не ме обърквай , тъкмо започнах да се поориентирам в правилата на този сложен и объркан свят smile091 Някъде са били под непосредствен контрол и наблюдение твоите "неподкупни" полицаи . Тя и мойта кучка не яде лайна като е на синджира щото знае , че ще я ритам :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами гостода...не помогнахте много.

Ако някой знае къде може да се види този текст за основен и допълнителен цвят моля да го даде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е в сила тази наредба още ама мисля че точно по нея ще ти напишат един хубав шарен АКТ http://www.kat.mvr.bg/Nar_I-45.txt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже се опитах и да ти извадя къде точно попадаш ти.

 

Раздел II

 

Промени в регистрацията на моторните превозни средства и ремаркетата, теглени

от тях

 

Чл. 14. (1) Промяна в регистрацията се извършва при изменение на данните за

превозното средство и собственика, посочени в свидетелството за регистрация, смяна

на регистрационния номер и продължаване срока на валидност при временна

регистрация.

(2) (Изм. - ДВ, бр. 105 от 2002 г., доп., бр. 93 от 2006 г., предишна ал. 3, попр., бр. 99 от

2006 г., изм., бр. 57 от 2007 г.) Превозното средство се представя за идентификация в

случаите на:

1. промяна в данните на превозното средство;

2. подмяна на табелите с регистрационни номера.

 

 

Ти правиш изменение на данни които са вписани в талона, а именно цвят като прибавяш втори освен основния.

Надявам се сега да ти станало по светло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам за 30 % от площта на колата - независимо дали тази площ е заета от друг цвят или рекламни надписи. Най-добре питай някой КАТ-аджия на улицата (без да му показваш колата разбира се :mrgreen: )...въпреки че сигурно и той няма да може да ти отговори :evil: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да поставиш рекламни надписи си има точно и конкретно изискване в ЗДП явно повечето говорят а сигурно не са и погледнали кориците на повечето писания. Никъде и по никакъв начин не видях да се споменава конкретно изискване за цветовете на автомобила. Но има за това че този автомобил си има вписани данни при прегледа в КАТ за регистрация на основата на които е издаден официален докуметн Свидетелство за регистрация на МПС в който е упоменат цвета или цветовете и т.н. Мисля че не е нужно да спорим, а най-добре една лека консулатция с някои служител на КАТ които е наясно с въпроса защото ония дето пишат актовете поне за нашия район се оповават на един член от закона и той е Чл. 6 където са общите правила от ЗДП а после някой който има право да изадава НП вписва конкретните нарушения според закона. Това е моя съвет е кратък и ясен - Питай в КАТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.