Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми


jethro

Recommended Posts

Здравейте,в разстояние на две седмици се появиха две неща по колата които ме стряскат.

Първо светна лампата на сервото на волана,и се появи странен шум от към предната лява гума ,който сам изчезна на следващия ден и лампата на сервото също изгасна и не се появява като паля колата.Волана се върти нормално няма затруднено навиване.

Онзи ден като паля ми светка пък червената лампа за охлаж.течност,долях Г12 и спря да свети,днес както си карам пак изписука и светна,и градусите се промениха на -39.8* .Нищо не е изтекло казанчето е пълно,какво да я правя,да я карам ли на диагностика в Еуратек...... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май някои датчик получава факсове от време на време.

Добре е да я закараш на диагностика-дори и нищо да не свети-грешките са записани и ще се видят,преди да се изчистят и евентуално ще се открият проблемите?

 

Успех и да пишеш при развитие.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Не се притенсявай на мен всичко ми свети и все още се движа!Докато влиза гориво в мотора и се охлажда, гаджето не те е оставило и имаш пари няма проблем! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... както си карам пак изписука и светна,и градусите се промениха на -39.8*

 

Както го описваш намирисва на разкачен кабел (лоша връзка?).

 

За сервото се отнася същото. Ако колата е гаранционна тичай по бързо в ЕТ да го видят преди да са се затрили грешките.

 

Поздрави и успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.