Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Голям проблем-бензин,газ,електро!


ruilov

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Имам Фаворит '94, а отвчера и доста проблеми с нея.Има АГУ и преди известно време почна да гасне на празен ход на газ и оттогава си я карам на бензин.Едно реле (Re3) също ми създава проблеми и понакога (МНОГО рядко) гаснеха уредите,но като го размърдам и сработваше.Вчера както си карам-уредите изключиха и колата загасна в движение.И сега ми прави същия номер-гасне на бензин,уредите не работят.Смених релето-няма промяна.

Някой имал ли е подобен проблем и от какво може да е?Направо чакам предположения с цени и предложения за сервизи в София ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди цените и сервизите провери контактите на клемите на акумулатора . Също и ключето газ-бензин дали провежда ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.