Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Управление на радиокасетофона от волана


new_

Recommended Posts

Има ли някой информация за устройство, което може да се монтира допълнително за управление на радио-CD от волана на Фабия? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли по-лесно да си вземеш касетофон с дистанционно и да си монтираш въпросното дистанционно на волана :) Тея фабии мнооо голями бре - не стигаш до копчетата...

Ако пък искаш да си ползваш оригиналния касетофон - може би трябва да се смени самия волан с такъв, който да е с разните му там управления. На дали има някаква джаджа, която да се монтира допълнтелно на руля на капитана! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм в такси дистанционно, не правоъгълно като обикновенните, а триъгълно и заоблено от едната страна по извивката на волана. Монтира се със специална скоба, която остава скрита, от вътрешната страна на волана. Беше сложено под дясната горна спица на четирилъчев волан и изглеждаше почти като мултифункционален волан. Дистанционното си било заедно със Сидито(неизвестна марка) но не го е купувал той за да ми каже от къде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както всички добре знаем, с хубавите неща лесно се свиква. Сега тази дребна джаджа просто ми липсва. ...и постоианно посиагам там да увелича или намаля. ....и пуска чистачките :-).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както всички добре знаем, с хубавите неща лесно се свиква. Сега тази дребна джаджа просто ми липсва. ...и постоианно посиагам там да увелича или намаля. ....и пуска чистачките :-).

 

Ти пък - кое му е убавото ;) на мен лично, тея копчета по волана само ми пречат - винаги си ползвам тея на касетофона. Може би ако имах вграден телефон бих ги ползвал, но сега само цъкам по тях за данните, които показва борд-компютъра. Никога не ги ползвам за радиото... ма въпрос на предпочитания де... И кво става - намери ли волан или още търсиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.