Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колко фреон събира


bega4kata

Recommended Posts

Колеги помогнете,ако някой знае колко фреон събира климатроника на ОК 2 :?:

МИСЛЯ ЧЕ НЕЩО НЕ Е ДОСТАТЪЧНО,защото ходих малко на екскурзия и на местата където беше много горещо ,нещо климата не смогваше.И понеже всичко в колата ми беше на минимум/антифриз ,масло на средата ,течност за чистачки/,ме навежда на мисълта че и от фреон са спестили малкичко.

Не ми се занимава с сервиза щото ще си губя времето да обяснявам,ще тестват,ще пишат и т.н.Имам приятел занимаващ се с климатици,ще я вакумира и зареди в къщи,но незнае колко да напълни

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се отвори капака под който живее мотора , на напречната греда има няколко лепенки. Една от тях е с марката и количеството на фреона .... По спомен нещо ми се върти към 850 грама. :)

 

...ама не ми се вярва да нямаш фреон...сигурно си внушаваш.... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.