Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Няколко въпросчета (фаворит и изобщо)


Recommended Posts

каква е дълбочината на предни врати на Фаворит? И има ли място където да се ръгнат едни от ей тея - http://www.hertzaudiovideo.com/Doc/pdf_dcx690.pdf

т.е. - трябва ми 152 на 72 мм свободно място...

 

Питам преди да съм почнал да ги разколачвам сам вратите - по-безболезнено е :mrgreen:

 

и съветче също - дали да се моря да ги гъчкам по вратите, или да си намеря едни добри 20см-ви и отзад, и без това имам вече една пдч плоскост с готови дупки...

 

и още едни въпрос - откъде може да се намери тапицерия за колони - става въпрос за онзи черен мъхест плат с който се облепят колоните отвън, искам да замаскирам грозотията на пдч-то отзад ако се стигне до това там да са бъдещите хубави 20ки....

 

 

Много объркана става темата, но да продължа - спрял съм се на евтин вариант за плейър - Сони ГТХ20, не е кой зане какво но е марков и евтин, а половин година карах настя с такъв - ядове нямах. Също така Щурек си е бръмчалива кола и за осезаема разлика във въпроизвеждания звук с по-скъпи и качествени плейъри не е реално да се говори.

 

За колоните обаче съм сигурен и ще са Херц, остава вече да се види къде ще ги монтирам, за да си избера модел. Всъщност сега като се замисля - във вратите без яки уплътнения ще дрънчат гадно. Става ли само да се затъкне между магнита и тенекията вата? или трямва целите врати да се облицоват отвътре за да има ефект?

 

До усилватели няма да се прибягва, звука си го искам за мен, не за съседите..

 

раздърпано като локум - това е, приемам всякакви съвети, оферти и .. ами да, да ведим какво ще се получи.

Бюджет от 200 до 300, без да гоня ултра мега перфектния звук. Достатълно е да е достатъчно качествено че да не дразни и при внимателно заслушване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам как точно се казва плат за колони но аз исползвах задна част от калъвки за седалки чената не цветната доста не плътна е самата тъкан и не пречи на звука ако искаш мога да снимам как е станало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казва се тепих и се продава по строителните магазини. Аз съм купувал от бриколаж за около 4лв. линейния метър.

 

С такъв съм си тапицирал моя суббуфер и кората на шкодата. Мисля че добре става. Материалът е много лесен за работа. Аз съм го лепил лепило момент на хенкел.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

joeless, за да не дрънчат, вратите ще имат нужда от изолация, информация за която можеш да намериш в една моя стара тема тук. Няма смисъл да "затъкваш" нищо друго в тях... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.