Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подрънкването в задната част на купето в О2 !


димон

Recommended Posts

Здравейте!

След същинското затопляне през лятото при мен се появи доста дразнещ звук в задната част на купето. Чуваше се при преминаване през групови неравности. Звука наподобяваше на тънка пластмаса или ламаринка , която дрънка тук таме. Не се оказазаха облегалките на задните седалки...

Това беше ЗВУКА , който ми отне най-много време за локализирането му. Оказа се пластмасата на третия стоп , която е залепена посредством двойна лепенка към задното стъкло. Под влияние на слънцето се отлепва и подрънква. Не вярвам само при мен да се е отлепила :) В стопа бая прах се беше намърдал. След издухване на праха натискаме с пръст по цялата дилжина и готово.

....до следващото стопляне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси и Оки 2-то,сичко дрънка и почуква!!! :mrgreen:

 

Така е. За съжаление съм се возил в много Пасати 5ца, дори топ версиите след не много хиляди километри започват да дрънкат. По лични наблюдения май само Аудита са се постарали да не се разлопват в първите 50к километра и може би това им е малкото предимство. Но все пак да не забравяме че колите са правени да се карат по пътища а не залепени парчета асфалт с доста кратери по тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.