Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автоматизация на заден капак .


The Best Forman

Recommended Posts

Днес ровейки се из багажника ми падна пластмасовото капаче на бравата / е не на главата та да се правя на Нютон / но ме осени една идея ... на щангата , която дърпа лосчето на бравата се маха пластмасовата ябълка и се заменя с П образна пластина , през която минава щангата и се прикрепя с гайка ... от срещуположния край се монтира машинка за централно заключване , а по средата се монтира към бравата и така като отваряме с бравата на капака дърпаме посредством гайката лостовата система и отваряме капака , а като ни мързи с едно копче и машинката бутаме лосчето ... в оригиналния вариант не става т.к. лостчето е твърдо свързано към щангата и при заключена ключалка не помръдва , а така свободно ще се плъзга по щангата ;)

Като го направя ще викна фотографа , а ако някой го направи преди мене може да ме замести :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си сложил на фелицията отдавана и на доста други коли. Само,че свали кората на капака и го сложи на лоста, чрез който ключалката отваря бравата......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Фелицията има малко изменение на системата за отваряне - с бутон по средата на капака , а секрета само определя дали да може да се задейства лостовата система за отваряне или не , докато при Фаворита има един палец , с който при завъртане се изтегля щангата и тогаз отваря , но ако е заключена няма завъртане и в това се състои тънкия момент ;)

Отделно при Фелицията от брава стърчи едно палче , което може да се натиска посредством едно лостче монтирано на самото купе и жило стигащо до лявата седалка / това е оригиналния вариант /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.