Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия-2


biser.or

Recommended Posts

Колеги, имам щастието вече да управлявам Октавия-2 1.9тди

Колата е сравнително нова на 3 години още в гарания. По принцип всичко по нея е ОК с изключение на това че зумера и светлинната индикация за непоставен колан действат и при поставен колан. Има ли начин да се елиминира действието на зумера ? Адски дразнещ е :evil: Иначе съм с доста добри впечатления за автомобила. В ЕТ няма да ходя за този незначителен пробем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се елиминира действието на зумера ?

 

С VAG-COM става.

Това само в ЕТ ли може да се направи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Ето извадка:

 

Recode for warning lamps:

17 - Instruments

07 - Recode

 

Look at the first two digits in the coding. Add the values for the options together to get the correct coding.

00 - No available equipment

+01 - Brakepad wear sensor warning active

+02 - Seatbelt warning active

+04 - Washer fluid level warning active

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам щастието вече да управлявам Октавия-2 1.9тди

Колата е сравнително нова на 3 години още в гарания...

 

Хайде честита придобивка колега.

 

Много безаварийни километри ти пожелавам.

 

Само зумера да и е кусура на лимузината ;)

 

Но много ме заинтригува с това по-горе: на 3 години и е още в гаранция :roll:

 

Би ли пояснил малко моля

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен алармата ми харесва, подсеща ме да си сложа колана :)

 

виж датчика дали не се е развалил или зацапал нещо, провери и кабелите да не са прекъснати, проследи ги докъдето можеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре е да се отстрани повредата в датчика за поставен колан, и положението заспива 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре е да се отстрани повредата в датчика за поставен колан, и положението заспива 8)

и аз съм за този вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,много безаварийни километри и само консумативи да сменяш. А колкото до гаранцията, 3години и още в гаранция??? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,много безаварийни километри и само консумативи да сменяш. А колкото до гаранцията, 3години и още в гаранция??? :roll:

 

Мерси за пожеланията, но все пак искам да споделя че тази кола ми е служебна а не лична. Относно гаранцията споделям това което ми е казано от фирмата в която работя.Колата е на 70000км. все пак .Съжалявам ако съм Ви подвел :oops: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,много безаварийни километри и само консумативи да сменяш. А колкото до гаранцията, 3години и още в гаранция??? :roll:

абе и на мен ми се върти спомен из главата, че като взимах моята, в ЕТ смотолевиха нещо за 1 год. допълнителна гаранция или до 100 хил. км., ако на края на втората година не са изминати 100 хил. км. най-вероятно обаче повече ми се иска да е така май :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и на мен ми се върти спомен из главата, че като взимах моята, в ЕТ смотолевиха нещо за 1 год. допълнителна гаранция или до 100 хил. км., ако на края на втората година не са изминати 100 хил. км. най-вероятно обаче повече ми се иска да е така май :mrgreen:

 

Много бих се радвал ако това се потвърди официално от ЕТ... още една година спокойствие, така да се каже.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.