Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята Нова Фабия!


Recommended Posts

Ето, дойде и моят ред да се похваля. От една седмица вече съм горд собственик на Нова Фабия 1,4 MPI Elegance! 8) Колата е чудесна, много съм доволен от нея. Вече има към 850 км на километража, надявам се още много хиляди безаварийни. Ето и снимки:

 

Picture109.jpg

 

Picture115.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Честито и добре дошъл. Много безаварийни километри с красавицата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

Много и безаварийни километри с нея!

 

П.П. Поръчал ли си някакви допълнителни екстри (без цвета :lol: ) и ако да, какво ти е мнението за тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много! :) Надявам се да успея да дойда на някоя среща, за да се запознаем на живо. Иначе не съм поръчвал допълнителни екстри на колата, така ми е напълно достатъчно. Е, малко съжалявам, че не можах да си я взема с бежавия салон, като от рекламата, но и така ми харесва. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво Бравоооо smile162

Много е сладка, на този цвят много му ходят затъмнени стъкла, замислял ли си се по този въпрос

[/img]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто че и аз съм вече собственик на чисто нова фабия 1.2HTP и реших да се влюча в форума .Oт доста време се колебаех каква марка автомобил да си закупя,от информацията която получих най накрая реших че една фабия ще е най добре да паркирам в гаража си .Искам да благодаря на всички ,че всеки малко или много е допринесъл за създаването на този чуден форум за нашите любими шкоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор колега 1.2 HTP ето това е идеалният градски двигател.

Казвам го не за да се хваля, а защото Фабийката от аватара вече 1 година 1 месец и 7 дни я търкалям всеки божи ден около 50-60 километра по Бургаските улици общо 23636 километра до ден днешен. И двигателят 1.2 HTP идеално пасва на ситуацията. Има въртящ момент и може да те издърпа бързо когато се пристрояваш, икономичен е, здрав е.

Но когато излезеш на междуградско малко ще те разочарова на изпреварванията, все пак аз съм с 40 kW - 54 коня, новия вариант на 1.2 HTP е "напомпан" до 70 коня и предполагам ще е "по-жив", но още не съм ходил до ЕТ да го пробвам на някой тестдрайв. Аз като шофьор съм с по спокоен темперамент, да не казвам флегматичен и този двигател ми харесва и на междуградско, но има моменти, особено когато се наредиш зад някой бетоновоз, който хвърля камъчета в цимент по предния ти капак, и ти се иска да имаш едно 80-100 коня под капака за да го "издухаш" преди да те е зазидал напълно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто че и аз съм вече собственик на чисто нова фабия 1.2HTP и реших да се влюча в форума .Oт доста време се колебаех каква марка автомобил да си закупя,от информацията която получих най накрая реших че една фабия ще е най добре да паркирам в гаража си .Искам да благодаря на всички ,че всеки малко или много е допринесъл за създаването на този чуден форум за нашите любими шкоди.

 

честито-много безаварийни километри с новата кола

за форума-наистина и чудесен-смея да твърдя че е НАЙ-ДОБРИЯ В БГ. :!:

Това е защото собствениците на Шкоди сме главно точни и готини хора,и най важното -НЕ СМЕ КОМПЛЕКСАРИ :!:

Това се вижда и на съборите които правим.Ходил съм на събор на марки които няма точно да посоча ,за да не обидя някой .ТО НЕ Е СЪБОР-събрали се на групи,1 със мутри,1 със сутениори,чоплят семки и мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile161 Честит аФтомобил на колегата, никакви грижи с него, и да си бъдът верни един на друг smile163 .

за форума-наистина и чудесен-смея да твърдя че е НАЙ-ДОБРИЯ В БГ. :!:

Това е защото собствениците на Шкоди сме главно точни и готини хора,и най важното -НЕ СМЕ КОМПЛЕКСАРИ :!:

Това се вижда и на съборите които правим.Ходил съм на събор на марки които няма точно да посоча ,за да не обидя някой .ТО НЕ Е СЪБОР-събрали се на групи,1 със мутри,1 със сутениори,чоплят семки и мълчат

:smt017 с това започва първия ми пост във форума smile033

Здравейте колеги!

Първо да ви поздравя за най-добрия клубен автомобилен форум в България !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко със закъснение, но ЧЕСТИТО!!! Имаме такава "рожба" в къщи - тате я кара. Да и се радваш мноооо-о-о-о-ого безаварийни километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ви придобивки ! Да си ги карате със здраве и да ви слушат и по- нарядко да посещавате сервизите !

 

Е, малко съжалявам, че не можах да си я взема с бежавия салон, като от рекламата, но и така ми харесва. :)

Не съжалявай не е особено практично , трудно е за подръжка особено с малко дете ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаряви колеги от сърце ,че ми честитите новия автомобил фабия фреш пожелавам ви след някоя годинка пак да висе отдаде възможност да сваляте найлони от седалките на нова шкода с една дума пак да карате нова шкода . изкам да споделя с вас моите първи впечетления относно фабията .моята също няма много екстри имам само CD което не е много евтино едно нещо нехаресвам в купето става въпрос за жапката която седи отворена няма фабрично направен капак да се затваря обикновено както е при другите автомобили .вчера ми се обадиха от фирмата вносител събеседвахме около 10 минути и първото се оплаках за тази жапка ,но това да е проблема мой дано всичко върви по мед и масло както са казали старите хора.пожелавам на всички безаварйно пътуване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.