Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

2.0 TDI-турбина


bega4kata

ПРОБЛЕМИ С ТУРБОТО  

18 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

нека всички колеги които карат този мотор да пишат:

Аз карам с този мотор и съм имал/НЯМАЛ проблеми с турбото.

Ще разберем колко са притежателите и колко от тях са имали проблем

Аз съм 1-ви и не съм имал пробл.с турбото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби Доктора: добре де - като пускате АНКЕТА поне я НАПРАВЕТЕ АНКЕТА... Става лесно отдолу под прозореца с първото мнение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложете и едно "Не карам такъв двигател", че останалите да можем да видим резилтата без да слагаме ненужно тикче на едно от двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложете и едно "Не карам такъв двигател", че останалите да можем да видим резилтата без да слагаме ненужно тикче на едно от двете.
Надписа "вижте резултатите " не ти ли върши работа :?:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм имал проблеми - 38000 км.

От анкетата излиза, че някой е имал проблем, но се скатава, не казва кой е и какъв е бил проблема.(или е сбъркал без да иска при гласуването) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имахме преди октавия 1 Л&К 1.9тди 131 коня,турбината и замина на 30000км.Сега тази октавия направи 10000км. още нямам проблем и дано да нямам.Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

 

Мой е деветият отрицателен вот.

 

На около 50 000км съм в момента.

 

Съотношение градско/извънградско - 50/50

 

От друга страна съм с DSG и си мисля, че няма как да насилвам тооолкова много турбото, че да се появи проблем.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... интересно, кои ли са 3-те гласа, които са имали проблеми :roll:

да,поне да бяха написали нещичко :roll:-така не се проят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имахме преди октавия 1 Л&К 1.9тди 131 коня,турбината и замина на 30000км.Сега тази октавия направи 10000км. още нямам проблем и дано да нямам.Поздрави.
Ooo Братчед,добре дошъл у форума!!!(чак сега те забелязах :mrgreen: )
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.