Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Скръбна вест" за една Октавия


bega4kata

Recommended Posts

Много жалко.Да я пусне за части,може да стане добър донор от нея :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А момчето как е?

Жалко за колата... Шофирането взе да се превръща от удоволствие в ад.

Между другото, ако това на снимката е Фабия преди фейс лифта, мога ли да купя дасното странично огледало /ако е ел./ и задната чистачка, която ми е много спешна!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования .Жал ми е за колата но така и е било писано.Важното е онези от вътре да са невредими.Тенекета се купуват. ;) Не е зле да оправиш заглавието на темата че това"скръбна вест" е много стряскащо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасажерите са добре,възглавниците са отворени естествено,това е Октавия,май не можете да я познаете.

За заглавието-нали съм сложил кавички,а и има модератори,те ако сметнат за необх.ще го променят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко за Шкодичката.

Важното в случая е,че хората са живи и здрави,ламарини се изправят (или се купуват нови(коли))!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е, че хората са добре :!: Иначе Octavia-та я видях веднъж и беше наистина много хубава с ъбгрейдите. НО важното е, че няма пострадали :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжна новина. Важното е че няма пострадали сериозно.

Ако ще се продава на части и има 4 таса 15 ги заплювам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудим се какво да я правим още-проучваме

ако ще я прод.на части ще пиша в раздел продавам

с лети джанти е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа кво и е на шкодето, малко се е чукнала отпреде,нищо и няма , смени едно кошче и айде на правата smile134 smile103 smile139 ..починала била.. smile163 smile036

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

пускам снимка по молба на Коко.Имахе си цяла тема за възтановяването на колата ,но не мога да я намеля ](*,)84%7E0.JPGв дъното на снимката е оправена

 

п.п.бях пуснал снимки но съм ги изтрил от моя комп

post-2454-138453080657_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката последната - където е ударена е достойна за конкурс.

С тая лопата и както сте я подкопали - все едно сте тръгнали да я заравяте.

Извинявай за черния хумор, но просто се набива на око.

Иначе - браво за оправянето.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования .Жал ми е за колата но така и е било писано.Важното е онези от вътре да са невредими.Тенекета се купуват. ;) Не е зле да оправиш заглавието на темата че това"скръбна вест" е много стряскащо.

:smt017 Подкрепям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.