Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. събор 2009 [Соколски Манастир]


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 241
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    22

  • bega4kata

    17

  • Хашек

    15

  • PRR

    13

Най-много писали в темата

Ще Ви чакаме колеги!

 

Само да не си останем с обещанията. ;)

 

;) (имаме доста случай-преди такива мероприятия всеки е навит,както дойде време,повечето се покриват) :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще Ви чакаме колеги!

 

Само да не си останем с обещанията. ;)

 

;) (имаме доста случай-преди такива мероприятия всеки е навит,както дойде време,повечето се покриват) :oops:

 

 

Колега, недей, не бъди толкова сигурен.

Аз на 1 май вечерта тази година, си бях приготвил багажа да тръгвам на следващия ден... и не успях...

затова всичко се случва, хора сме...

Ти също обяви преди време някакви дати, на които ще си в Бс, но не дойде. Не те упреквам, всеки знае за себе си...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188

Колега nicolas,

 

Не визирах конкретно твоят случай-нормално е-всеки си има ангажименти-именно затова нека не пресилваме нещата!

 

(визирах темата за Докси-когато Миро я пусна се изсипаха куп мнения как всеки ще дойде,а после едва се събрахме 10 човека-аз имах късмет,че навих един приятел да дойде да можем да си делнем разходите,че иначе )

 

А за Бургас-пак се разрови из архива.Бях в Бургас и бях пуснал тема-

тогава даже Мишел(Юли) написа,че това е единствената тема в която авторът (Аз) си пише и отговаря сам!-потърси в среща Бургас.

Имаше друга вероятност да дойда до Бургас но само я споменах,не съм обещавал.

Единствената издънка е за Шумен за което дължа почерпка на колегата PVV-но за Бургас не си прав!

 

И за да покажа,че не са само думи-прилагам факти:

 

1-темата за Бургас-писах си сам-

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=8018

 

2-друга тема за Бургас-нищо не съм обещавал-питах за развитие-не последва отговор:

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... sc&start=0

 

3-темата за Шумен-виновен съм-

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9600

smile188

 

Идеята ми беше следната:по-добре да има очакване за 50 човека,а да дойдат 100-удовлетворението ще е доста по-голямо отколкото ако тук пишат 100 човека а после дойдат 50-дано ме разберете накъде бия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(визирах темата за Докси-когато Миро я пусна се изсипаха куп мнения как всеки ще дойде,а после едва се събрахме 10 човека-аз имах късмет,че навих един приятел да дойде да можем да си делнем разходите,че иначе )

 

Искрене,

Нали знаеш приказката - човек предполага, господ разполага? Така се получи и с мен. Имах голямо желание и ... нулева възможност!

 

Та в тая връзка искам да ви помоля да престанете да се дърпате на темата "ще дойда, няма да дойда"! Важното за момента е че има желание. Да видим какво ще стане!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа, темата беше култова, помня я много добре, защото я видях след като беше вече заключена и ме беше яд, дори Юли беше писал че няма да я трие щото си писал само ти в нея.

Но пък я заключиха, та аз в една друга тема ти се извиних, писах че ще се реванширам на събора, но... пак не можах. Така че, аз най малко имам право да те упреквам, просто исках да кажа, че не винаги нещата се получават така както сме ги замислили, особено когато зависим от малките човеци около нас.

 

П.С. Понеже добави темите после, и аз да добавя тази

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... 5&start=15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при положение,че знаете половин година предварително и имате достатъчно желание-няма оправдание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви има! Вярвай ми. На никой не го пожелавам, но живота е пълен с неприятни изненади :cry:

 

PS: Накрая ще се самоцензурирам, а и вас ще ви цензурирам! Нека не обсъждаме кой идва и кой не на срещи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи(PRR),

 

Съгласен съм с теб.На всеки може да му се случи нещо в последния момент-нокой не е застрахован(не всеки си е сам шеф на себе си).

Разбирам те напълно!

 

Искам обаче да разбереш и мойте виждания по темата(темите за събори).За събор 07 и 08 именно аз бях човекът който пропагандираше за по голяма посещаемост........

 

Искам да изложа аргументи:

Събор 2006-Черни Осъм-единствен от представителите със "нов автомобил"-(добре че PRR дойде за 2 часа да ни уважи,да не се чуствам така отлъчен)-бяхме около 15-18 автомобила.Никой не ми обръщаше внимание,нито на мен,нито на автомобила ми.Разбира се аз със варненци си направих веселото.

 

Събор 2007-Соколски манастир-вижда се напредък-вече не съм сам-Ванката и Цанко(Vankovarnata,Tsanko) са с фабия също-PRR отново макар и за час,два намери време да ни уважи(ЕВАЛА-ГОЛЯМ СИ).Чата пата вече стана интересно,намерих доста общи теми за дискутиране(тъй като аз от стари Шкоди малко разбирам признавам си).Събор 2007 не беше кой знае какво-но си го направихме весел както винаги на полянката,по стаите и тн.Пистата беше добър завършек!

 

Събор 2008-вече определено имаме напредък.Добра организация в очакване на доста Шкоди-за съжаление каквото и да си говорим-очакванията ни бяха доста по-големи (36автомобила бяхме ако не се лъжа).Вече обаче се показва по-голям интерес-има повече колеги с Фабия,Октавия,Румстър(Супърб).РRR-както винаги намери време да ни уважи,Мишел също-макар да не беше със Шкода-важен е жеста.Вече имаше и озвучаване,Ди Джей забавления,конкурси,награди-е супер си прекарахме!

До пистата малко се пообъркахме с маршрута-но на 2009 това няма да се повтори!

Искам да кажа-че старите модели не са намалели(като посещаемост-дори напротив има доста нови (реставрирани) екземпляри-и тази година се очакват още такива),а просто се увеличават "новите" автомобили-което е нормално-трябва да се разрастваме като форум("Клуб").

 

Хора сме,нормално е примерно колеги да са възпрепятствани да дойдат-на никой не се сърдя-никой не е застрахован от........промяна в графика.

Евала на колегата SWAT-6,7 дни преди събора видя темата,каза идвам и дойде(имаше 3,4 мнения дотогава).

Защото колкото и готин да беше събор 2008-повярвайте ми,не ми се тръгваше-бяхме леко разочаровани от бройката на автомобилите-радваме се обаче,че всяка година вървим напред-така и трябва да бъде!

 

Затова призовавам всички колеги:Това са една събота и неделя през година,ако имате възможност МОЛЯ ВИ да уважите събитието-няма да сбъркате (има какво и да се разглежда-Етъра,Сокола,Габрово и тн)-никой не ви заточва на поляната!

 

Моментите обаче който се изживяват по време на Събора,усмивките по лицата на колегите,смехът,шегите и забавленията-те остават вечно като един красив спомен в сърцата ни!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моментите обаче който се изживяват по време на Събора,усмивките по лицата на колегите,смехът,шегите и забавленията-те остават вечно като един красив спомен в нас!

 

Много готино и точно казано!!! :smt017 Дано и тази година не ми мине котка път и отново да сме заедно на Сокола! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи(PRR),

 

Съгласен съм с теб.На всеки може да му се случи нещо в последния момент-нокой не е застрахован(не всеки си е сам шеф на себе си).

Разбирам те напълно!

 

Искам обаче да разбереш и мойте виждания по темата(темите за събори).За събор 07 и 08 именно аз бях човекът който пропагандираше за по голяма посещаемост........

 

Искам да изложа аргументи:

Събор 2006-Черни Осъм-единствен от представителите със "нов автомобил"-(добре че PRR дойде за 2 часа да ни уважи,да не се чуствам така отлъчен)-бяхме около 15-18 автомобила.Никой не ми обръщаше внимание,нито на мен,нито на автомобила ми.Разбира се аз със варненци си направих веселото.

 

Събор 2007-Соколски манастир-вижда се напредък-вече не съм сам-Ванката и Цанко(Vankovarnata,Tsanko) са с фабия също-PRR отново макар и за час,два намери време да ни уважи(ЕВАЛА-ГОЛЯМ СИ).Чата пата вече стана интересно,намерих доста общи теми за дискутиране(тъй като аз от стари Шкоди малко разбирам признавам си).Събор 2007 не беше кой знае какво-но си го направихме весел както винаги на полянката,по стаите и тн.Пистата беше добър завършек!

 

Събор 2008-вече определено имаме напредък.Добра организация в очакване на доста Шкоди-за съжаление каквото и да си говорим-очакванията ни бяха доста по-големи (36автомобила бяхме ако не се лъжа).Вече обаче се показва по-голям интерес-има повече колеги с Фабия,Октавия,Румстър(Супърб).РRR-както винаги намери време да ни уважи,Мишел също-макар да не беше със Шкода-важен е жеста.Вече имаше и озвучаване,Ди Джей забавления,конкурси,награди-е супер си прекарахме!

До пистата малко се пообъркахме с маршрута-но на 2009 това няма да се повтори!

Искам да кажа-че старите модели не са намалели(като посещаемост-дори напротив има доста нови (реставрирани) екземпляри-и тази година се очакват още такива),а просто се увеличават "новите" автомобили-което е нормално-трябва да се разрастваме като форум("Клуб").

 

Хора сме,нормално е примерно колеги да са възпрепятствани да дойдат-на никой не се сърдя-никой не е застрахован от........промяна в графика.

Евала на колегата SWAT-6,7 дни преди събора видя темата,каза идвам и дойде(имаше 3,4 мнения дотогава).

Защото колкото и готин да беше събор 2008-повярвайте ми,не ми се тръгваше-бяхме леко разочаровани от бройката на автомобилите-радваме се обаче,че всяка година вървим напред-така и трябва да бъде!

 

Затова призовавам всички колеги:Това са една събота и неделя през година,ако имате възможност МОЛЯ ВИ да уважите събитието-няма да сбъркате (има какво и да се разглежда-Етъра,Сокола,Габрово и тн)-никой не ви заточва на поляната!

 

Моментите обаче който се изживяват по време на Събора,усмивките по лицата на колегите,смехът,шегите и забавленията-те остават вечно като един красив спомен в сърцата ни!

 

Поздрави

smile162 абе няма оправдания бе :D

само много важни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май след като написах предния пост и всички се "уплашиха" и вече не пишат в темата! :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сецна хората ве! Видя ли се къв си smile115

 

Сега сериозно. Няма смисъл да се пише много-много. Като наближи времето и се почнат резервацийте за спане тогава ще е интересно. Засега е само предварителна информация за психическа подготовка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при положение,че знаете половин година предварително и имате достатъчно желание-няма оправдание

 

напълно съгласен, не е като да разбереш седмица две преди това и да имаш вече ангажименти ...

половин година предварително можеш да планираш нещо, дори нещо мн по сложно от едно съборче ... така че да няма после ... НЕ МОЖАХ!

е, разбира се има изключения, жена на легло, или ... някое нещастие ... но оправданието - не ме пуснаха от работа или нещо подобно... не вярвам в БГ да има някои бос дето няма да те пусне ако му кажеш 6 месеца предварително!! :roll: :P :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
.. не вярвам в БГ да има някои бос дето няма да те пусне ако му кажеш 6 месеца предварително!! :roll: :P :mrgreen:

има, има и такива изверги... :evil: :evil: :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам колегите от БУРГАС и РУСЕ ;) -да се отсрамят догодина

Таз година(2009) нищо не може ме спре!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да се вкл. тази година-все пак за първи път ще ми е....Не че имам да показвам нещо по-различно от стандартното,но от сега съм заинтригуван от срещата.Има вариант да дойдем с колега от форума,също от Стара Загора,за да покаже и той своята 105-ца!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Дано Пънки е готов до тогава че мн ме е яд за миналата година...предполагам за палатки няма проблем да се поставят :) Живот и здраве ще присъствам този път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.