Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

100ss 1.3 журнал на трошача


anastas

Recommended Posts

Майната им на колите. Дали ще са коли или нещо друго с което се занимаваме, когато влагаме достатъчно любов и старание винаги се получават мечтаните резултати. Хубавото е, че по пътя към крайния резултат се запознаваме с много стойностни хора, преживяваме незабравими моменти покрай набавянето на части и много други душевни блага.

Извинявам се за откровението, преди минути се разделих с една кола, която е любовта на живота ми и съм малко повлиян от случката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 319
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    127

  • Krankenstein

    37

  • Skoda_Estelle

    29

  • bega4kata

    19

Най-много писали в темата

Еи спамери глеите ко става , чисто нови калници ги пасвам по два часа да им сера на пресите , единия по дълак от другия :smt0344

 

028565263.jpg?r=0

 

И помежду другото си налепих тавана с тази самозалепваща изолация климатика ще прави кучан !

 

028565261.jpg?r=0

 

Боята на тавана стана малко лъскава ма то неличи като е вътре

 

028565262.jpg?r=0

 

028565264.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи спамери глеите ко става , чисто нови калници ги пасвам по два часа да им сера на пресите , единия по дълак от другия :smt0344

 

028565263.jpg?r=0

[/img]

 

Кат ти говорих преди години се смееше.

005448820.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние май сме патили, та знаем за какво става въпрос ](*,)

post-24-138453419605_thumb.jpg

post-24-138453419668_thumb.jpg

Само моля не преписвайте грешно, че ще ви връщам в 1-ви клас при моя малкия разбойник... за домашно да напишете думата дълАК 100 пъти, ама правилно, че ме заболя дЪлака от смях :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Най-често се ползват задни дискове от полски Фиат 125, защото имат възможност за ръчна, само при закрепването им трябва да проявиш малко народно творчество, което едва ли ще е проблем за теб. Ако ще слагаш хидравлична ръчна, става и с шкодови дискове предполагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали може да се направи мокра полуоска със диск ?

BMW , Настасе Е 30 например , таман и е с башка ръчна. И с много подходящо междуболтово , това на тебе няма смисъл да го

казвам! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D BMW E36 ! 280мм. На мене ръчна не ми тря ще тура една хидрявлечна и толкоз

 

028749661.jpg?r=0

 

028749679.jpg?r=0

 

028749654.jpg?r=0

 

Между другите работи привърших със вратите и другите тенекета smile048

 

028749632.jpg?r=0

 

028749638.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Малко стари снимки на кочинката , баси докато сберъ читави части станаха 5 цвята :lol:

 

029539834.jpg?r=0

029539837.jpg?r=0

029539838.jpg?r=0

 

Малко преправям броните та да залепнат за колата оргиналното изпълнение не е много красиво има 10см от бронята до колата след като го моднах отпред е на 2.5 см. а към калниците на около 5 мм. :D

 

029539841.jpg?r=0

 

029539842.jpg?r=0

 

Шия си нова кожичка за таблото и нова тапицериика за седалките тапицирав всичко наново , колонки ,таван ,бомбета....

 

029539839.jpg?r=0

 

Тука се вижда разликата между цветовете :lol:

 

029539836.jpg?r=0

 

Етва е тоиотка от същите години само забележете как и седи бронята и долното ножче нямаше шонс да оставя моите на по педя напред smile126 за тоиотката

 

029539896.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ги има в София по магазините, но не от оригиналното старо чешко производство, а някакви без надписи - вероятно турски, които сигурно бързо помътняват... ако те устройват ще ти взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе това с броните вече е правено, задната става малко не естествено, според мен.

 

013928483.jpg

013928484.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце, това на Боби проекта ли е? Не съм го виждал доста отдавна. Иначе броните нарочно са на разстояние от престилката, в случай на по-леко натискане да се обере тоя луфт. Освен това ако са съвсем прибрани може да трият в купето - на Рапида задната броня беше ожулила боята на маската, при все че е пластмасова... тунингът си има цена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола още от сега е цялата ръжда незнам къв човек тря си да слагаш ръждиви ламарини и като гледам задната решетка как е мацната с кит и броните кви са накриво изпилени :? немам думи много ясно че няма да седи бронята на тая кола

Е днеска кво пи пристигна \:D/ свети , отрова брат мноого свети

029586235.jpg?r=0

 

029586270.jpg?r=0

 

Викам еи така да седът

029586312.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълто фарче на жълто/черна кола - любима комбинация, как да не се кефя! Браво, Анастасе! Харесва ми накъде вървиш! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълти съ щото понтирам жигули и син трабант и е по грозничко да може темата да стане 100 страници поне да стане дума за калояново за пластмаса защо не съм сложил хела за 500лв броиката за мангалите които ще ми ги откраднат как ще им тичат на кафевия кон и на дървената каруца ..... от каде ще вземат ток за 200 вата халогени все ми е тая да правят квото си искът , колата е моя парите ги искарвам , гумите са черни колата е жълта изречението стана хиляда думи може бе митака ще го бастиса защото е неграмотно , ще остане само хеита smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко брат, нема го батисам - може да е дълго, но е информативно и изчерпателно :)

Колкото до Хелите, като гледам и тия май са китайчета некви, та също имах предвид нещо по-бюджетно. Примерно в Сф по Илиянци и битаци съм виждал едни огромни поне 18-19 см камионджийски с хромирани гривни /пластмасови разбира се/ за 30 пари парчето... но пък не са с жълти стъкла, не че не може да им се лепне фолийце ;) Все се каня да ида с една оригинална Хела капачка, ако им пасне да си напазарувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали нема разчиташ на тех да ти светат , а ще са само за красота , щот аз съм с такива на Фаворита и светат колко диодното ми фенерче :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема да си изровя фаровете за мъгла от 100S-а (или беше S100 smile004 ). И те бяха жълти и си стояха повече от добре на колата. А и светеха доста прилично!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали нема разчиташ на тех да ти светат , а ще са само за красота , щот аз съм с такива на Фаворита и светат колко диодното ми фенерче :mrgreen:

Неможе си с такива значи или фетелчето ти е мега яко !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа , светят , светят! Марка си е със хубаво съотношение цена - качество Аз съм пернал на тази марка жълти правоъгълни

на голф отдолу.Настасе какви ще са основните фарове - нейните си или от голф 2 като мен и Мечо? :)

( щото имам и нещо френско - жълти Хелли за голф 2)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.