Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

поредно измекярство на варненската гупа


Guest vankovarnata

Recommended Posts

Момчета ,що не седнете и не си кажете всичко директно в очите?Тук трудно ще разрешите проблема с писане ,а ако не можете да се гледате в очите по добре кой от къде е.Много по важни са човешките отношения от болтчета,гайки и други дребни боклуци заради който не си струва да загубиш приятели.Нито мога ,нито искам да давам некви безмислени мнения по въпрос с който изобщо не съм на ясно ,но само ще кажа че хората за това могат да общуват ,и колкото по бързо седнете и обсъдите назрялия проблем ,толкова по добре за вас .Във форума на дали ще постигнете резултат.

Надявам се като разумни хора да запазите отношенията си, и след време този "разговор " да е само повод за smile159 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ,що не седнете и не си кажете всичко директно в очите?Тук трудно ще разрешите проблема с писане ,а ако не можете да се гледате в очите по добре кой от къде е.Много по важни са човешките отношения от болтчета,гайки и други дребни боклуци заради който не си струва да загубиш приятели.Нито мога ,нито искам да давам некви безмислени мнения по въпрос с който изобщо не съм на ясно ,но само ще кажа че хората за това могат да общуват ,и колкото по бързо седнете и обсъдите назрялия проблем ,толкова по добре за вас .Във форума на дали ще постигнете резултат.

Надявам се като разумни хора да запазите отношенията си, и след време този "разговор " да е само повод за smile159 .

:smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ,що не седнете и не си кажете всичко директно в очите?Тук трудно ще разрешите проблема с писане ,а ако не можете да се гледате в очите по добре кой от къде е.Много по важни са човешките отношения от болтчета,гайки и други дребни боклуци заради който не си струва да загубиш приятели.Нито мога ,нито искам да давам некви безмислени мнения по въпрос с който изобщо не съм на ясно ,но само ще кажа че хората за това могат да общуват ,и колкото по бързо седнете и обсъдите назрялия проблем ,толкова по добре за вас .Във форума на дали ще постигнете резултат.

Надявам се като разумни хора да запазите отношенията си, и след време този "разговор " да е само повод за smile159 .

 

Абсолютно си прав. Съберете се поговорете си очи в очи.

Пийте по една греяна ракийка ( може и винце, за бира маи не върви вече ) , мезето задължително....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това имах предвид и аз, не му е тук мястото, а очи в очи - така се изясняват истинските мъже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седя,гледам,гледам............

 

Абе колега Бумстър-какво и е нормалното на тази тема??????

 

Гледам да не адвокатсвам на никого,понеже не съм запознат с казуса!

 

Личното ми мнение се припокрива с повечето колеги.А именно-нещата не трябва да стават публично достояние,а да се седне и да се изяснят на 4 очи.......................

 

И Иван и Миро са хора,заразени с Шкода идеята и такива спорове само вредят.....всички знаете историята за снопа пръчки нали.........!

 

Ванка, сори човек,но именно Миро беше човека който те запали по Шкодите,не се лъжа нали.Преди това ти беше фен на Италянките-покраи Мирослав се запали и стана Шкода манияк ........

Миро е доказал себе си,няма да обеснявам личните си впечатления,но винаги е помагал с каквото може на хора от клуба......Подари ти Рапид-той те запали за Рапид???

 

И за да не мислиш,че вземам страна Ванка.(просто защото не съм запознат пряко с казуса)

Искам да кажа,че Иван е много точен и отзивчив човек,който лично на мен ми е вършил доста услуги-докато звънна и Иван е насреша-единия път даже с автомобил временно спрян от движение джиткаше заради мен-на черното бяло как да кажа.Надявам се и аз не съм те подвел-с каквото съм можел съм помогнал.....

 

Затова мисля,че тази тема не трябва да е публично достояние-трябва да си го решите помежду си......

От такива неша,спорове и теми само се губи-хора който не Ви познават остават с ....................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е колегата Black Pearl,тоя публичен спор никак не ми изглежда по мъжки.

По скоро прилича на сапунка. :!:

 

П.С. Но пък си е типично по български!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение се припокрива с повечето колеги.А именно-нещата не трябва да стават публично достояние,а да се седне и да се изяснят на 4 очи.......................

 

И аз съм на това мнение, само че ... тези неща ВЕЧЕ станаха публично достояние. Това е все едно Металика(U 2 и т.н.) вместо цял концерт да раздразнят публиката с 2 песни и да си бият камшиците.

Оффтопик: В такива случаи си задавам следния въпрос: Къде е справедливостта по дяволите?

 

Все пак става въпрос за хора, които са една важна част от този клуб(е, те всички са важни, по принцип), започнали са някакъв публичен диалог(браво за добрия тон) и би било добре да има някакъв краен резултат, пък било то и след среща на 4 очи, който да даде възможност на драгите читатели да си направят съответните изводи.

 

Отивам за още пуканки 1974_eating_popcorn.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се седне и да се изяснят на 4 очи.......................

 

Точно почти преди година питах за срещи/кафе ама нали не съм клубен играч останах в страни.

 

И Иван и Миро са хора,заразени с Шкода идеята и такива спорове само вредят.....всички знаете историята за снопа пръчки нали.........!

 

Ванка, сори човек,но именно Миро беше човека който те запали по Шкодите,не се лъжа нали.Преди това ти беше фен на Италянките-покраи Мирослав се запали и стана Шкода манияк ........

Миро е доказал себе си,няма да обеснявам личните си впечатления,но винаги е помагал с каквото може на хора от клуба......Подари ти Рапид-той те запали за Рапид???

 

Поради факта сега вече в парка ми присъстват хонда 6-та генерация и рено.

 

 

Малко късно пиша, ама сега се завърнах от разходка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че някой ще ми иска мнението точно по този въпрос, но аз все пак ще го изкажа. Момчета от варненската група, винаги съм ви се радвал много, а понякога даже съм се и възхищавал на нещата, които правите от обич към марката и колите си. Доста криво ми стана когато прочетох тази тема. Защо, както казаха повече странични наблюдатели като мен, не се съберете и не обсъдите проблемите по между си. Надявам се да се разберете. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех,че вече са се разбрали колегите от Варна ! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Абе пичове, не ви ли писна да се дърлите "в ефир" ....

 

На мен лично ми писна от тъпата ви тема....

 

Вземете се в ръце и стига сте се клепали по "стар български обичай"...никой не е длъжен да се занимава с вашите интриги.... СРАМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Абе пичове, не ви ли писна да се дърлите "в ефир" ....

 

На мен лично ми писна от тъпата ви тема....

 

Вземете се в ръце и стига сте се клепали по "стар български обичай"...никой не е длъжен да се занимава с вашите интриги.... СРАМ

:smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заключвам темата на етапа, в който се намира. Ако участниците в нея не могат да се разберат на чаша топло кафе и проявят желание да продължат дискусията тук, нека ми драснат едно ЛС или да ми звъннат по телефона, ще я отворя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Заключвам темата на етапа, в който се намира. Ако участниците в нея не могат да се разберат на чаша топло кафе и проявят желание да продължат дискусията тук, нека ми драснат едно ЛС или да ми звъннат по телефона, ще я отворя.

След молба на участник в дискусията съм длъжен да отворя темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Заключвам темата на етапа, в който се намира. Ако участниците в нея не могат да се разберат на чаша топло кафе и проявят желание да продължат дискусията тук, нека ми драснат едно ЛС или да ми звъннат по телефона, ще я отворя.

След молба на участник в дискусията съм длъжен да отворя темата.

:smt017 smile159

 

Точно го обмислям дали да има видео и аудио или само дискусия защото след всичко изписано има голямо продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.