Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За електрическата печка на О2-TDI .


димон

Recommended Posts

Я да ви питам момчета, при вас усещала ли се една неприятна миризма идваща от климатроника? При мен от една седмица се усеща.
Преди няколко дни , докато чаках на едно "червено" , на едно кръстовище се загледах в колата чакаща срещу мен . От кората под мотора изкочи плъх с размери на ангорска котка и с опашка дълга почти 50 см. Направо онемях...Така , че нищо чудно някое мишле да се е свряло на топло... :mrgreen:

Питайте Ikonoma какво си намери в колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • димон

    12

  • chavdarlk

    7

  • bega4kata

    4

  • coverdale

    4

Най-много писали в темата

колеги.....аз зимата си пускам климатроника на low и незажисимо от температурата изжун колата запо4жа да духа студ :D

пробжаите......то се 4ужстжа работата на компресора smile169 пробвайте smile113 е добре де този бутон искате да ми кажете, 4е е за споменатите несхта......ами аз лятото жинаги карам на климатроник и нямам проблеми с потеглянето.... той дизела поема :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да ви питам момчета, при вас усещала ли се една неприятна миризма идваща от климатроника? При мен от една седмица се усеща.
Преди няколко дни , докато чаках на едно "червено" , на едно кръстовище се загледах в колата чакаща срещу мен . От кората под мотора изкочи плъх с размери на ангорска котка и с опашка дълга почти 50 см. Направо онемях...Така , че нищо чудно някое мишле да се е свряло на топло... :mrgreen:

Питайте Ikonoma какво си намери в колата...

smile192 това хванаха мойте кученца онзи ден,така че при мен няма опасност smile168

post-2454-138453079176_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз помагах малко ;)Но не подценявайте ловния истинкт на Дакела/пък котките как ги мразим и давим/ smile188

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.