Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво да не правим с Шкодата си


Odin

Recommended Posts

Еми...на човека така му харесва к'во пък толкова :mrgreen: МЕРАКЛИЯ .Всичко е въпрос на вкус.За мен той е истински фен на марката.Просто ако не беше фен, тази кола одавана да е заминала в пункта за вторични.Важното е че си я обича и се грижи за нея.Иначе е накичена като панаирджийско стрелбище,спор няма :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

 

 

Виждал съм какви ли не други марки накичени до дупка с битови джунджурии, ама шкода такава не бях виждал. Луд фен... smile066

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудак ... Сигурно много си обича колицата и по - скоро и ги подарява тия джунджурийки , а не я тунингова . Грозничко , но трогателно , като магаренце с разноцветни панделки на панаир ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодилакът е АААУП!!! smile020 smile076

 

ПП- Това по-скоро е Шкодилайнак :mrgreen: Но наистина дърпа окото smile102

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека е фен,по свой си начин :)Иначе му е много лъскава Шкода-та !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ми харесва от преде къде е направил тая решетка къде закрива фаровете имаше такъв модел на Доч стар с такава решетка май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ми харесва от преде къде е направил тая решетка къде закрива фаровете имаше такъв модел на Доч стар с такава решетка май
Шевролет чаржър 1966г -550 коня-биг блог

фаровете му се въртят-и стават решетка

има и понтиак на който са под решетката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шевролет чаржър 1966г -550 коня-биг блог
Ще си позволя малка поправка- Dodge Charger ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола ако отиде на някой чешки събор, ще обере публиката. Както се знае- стилове разни....

 

най-много да го пребият с камъни! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Стилно и прикрито огледало за обратно виждане-едва изпъква :) :) :)

 

Браво!

 

(Може пък да има ремарке човека и затова.....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата " Селски "тунинг" " май се заформи :D

:smt017 Баш и аз това си помислих! Крайно време е да се отвори тема "Агро и селски тунинг"

Обърнете внимание че колата е с 4 сенника има добавени и над прозорците на вратите - много оригинално! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.