Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Виновните се виждат на снимката. Дано сме повече следващия път smile027

Виновниците за приятната вечер и добрата компания наистина са на снимките.

Аз в предния си пост говорих за организатора.

Пък дано колегите, които се канят да правят тур из Бургаско да присъстват и те на следващата среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СРЕЩА 12.08.2010г.,четвъртък/20:00ч!!! - мястото от миналия път!

 

П>С>Гостите от София са специално поканени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СРЕЩА 12.08.2010г.,четвъртък/20:00ч!!! - мястото от миналия път!

 

П>С>Гостите от София са специално поканени!

. Благодарим за поканата ще се видим довечера на цацка и бургаско smile159
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного добра среща!На Лорчето дупето и го нямаше, ама се събрахме шопи и гларуси на ято!!! smile091 smile091 smile091

 

П>С>Запознахме се и с deni и семейството и!Много са готини!

post-1874-138453246422_thumb.jpg

post-1874-138453246426_thumb.jpg

post-1874-138453246432_thumb.jpg

post-1874-138453246435_thumb.jpg

post-1874-138453246437_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре ве Валдес,ама аз до колкото разбрах само жени и приятелки е имало.

Та питам аз : Где са русалките?

А и на 2-рата снимка много лошо гледаш! От бирата ли е? smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ама аз до колкото разбрах само жени и приятелки е имало.

Та питам аз : Где са русалките?

Те само се канеха колегите от София за русалки smile004

И накрая доведоха на море "тяхното/питомното" да не останат на сухо... smile091

Вечерта си беше много готина, както и цялата компания. Само жегата беше трудно поносима, но се преборихме някак си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто от името на цялата компания искам да благодаря на валдо и на другите колегите които дойдоха на срещата и спец благодарности на валдо за това че ни заведе в най вкусната кръчма на цялото черноморие наистина всичко беше уникално добре направено поздрави на всички ще качиме снимки само че в софия защото интернета в хотела е трагичен и аз пиша от телефона поздрави на всички smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен за прекрасната вечер и гостоприемството:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С известно закъснение благодарности и от мен за PRO, VALDO и owner! Беше ми много приятно да се видим и да си полафим, изтекохме тази вечер, изтекохме, ама пък си струваше. Другият път пак ще се обадим.

И ще следя с интерес плана и изпълнението му за тур до Германия по случай 200 години Октобър фест.

Поздрави (с Бургаско, дет се прави в Хасково, ега ти....) smile159 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави (с Бургаско, дет се прави в Хасково, ега ти....) smile159 !

 

 

В грешка си, БУРГАСКО се прави в Пловдив от Каменица, а обурудването на Бургаско /сега вече - МОБО, Prackticker и Kaufland/ отиде в Хасково да прави друга бира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeee,ние и казахме за Хасковото!То и отначало си беше така!Сега може да е в Пловдив!Ма на кого му пука! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде посрещнахме и Пламен(PVV)!

 

П>С>Докторе,само тебе не те нащраках ей!Айде идвай пак! smile021

post-1874-138453247463_thumb.jpg

post-1874-138453247466_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Похапнахме отново, хубаво че и времето се поразхлади малко специално за срещата, защото от понеделник отново прогнозират адските жеги.

За бургаската група искам да кажа да не ме търсите на М-телския телефон, изтрийте го повече няма да ползвам мтелски номер - разкарах го, сега съм само с Глобул 0895679971, ще вляза да го променя и в указателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искав да плагодаря на бургазлии за топлото посрещане, за оказаната помощ по подготовката на Елишка за парада в Несебър и за прекрасната вечер която прекарахме заедно. Орисията им е такава ,че цяло лято посрещат гости. Искам да благодаря и специално на Мартин за подаръка ,който ми направи / макет на Супърб-черен ,същия като моя /.

Сега не мога да пусна снимки, но когато се прибера от Несебър във вторник ще пусна и малко снимки от парада в който според мен се представихме на добро ниво. Доста чехи си направиха снимки и се радваха като деца при вида на Октавията.

Не знам как ще се отблагодарявам на приятелите от Бургас, но искам да Ви кажа ,че сте прекрасни и задружни хора.

Не всеки ще запали колата си и ще отиде на 2 км да търси едно болче 4 мм -както направи Дянко, да ме заведе на другия край на града на най-хубавата автомивка за да изкъпем Елишка , и да ми уреди нощувката на колата на безопасно място-както направи Мартин. Валдо заряза работата си и дойде в гаража да провери дали нямам нужда от нещо. Изобщо много Ви благодаря момчета ! smile126 smile126

Снимки и видео -във вторник ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всеки ще запали колата си и ще отиде на 2 км да търси едно болче 4 мм -както направи Дянко

 

Е не беше 4 мм, а 5 мм, ама кой ти обръща внимание, ние като не си тръгнахме с 6мм болтче пак добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави (с Бургаско, дет се прави в Хасково, ега ти....) smile159 !

 

Е аз понеже обичам да съм точен в нещата които говоря /в случая ПИША/, а БУРГАСКО ми е болка от години /всъщност откакто затвориха пивоварния/, оттогава не си купувам БУРГАСКО, като вид бойкот. Пия Ариана /с отвращение/.Но се амбицирах от писанията на Дени /Колежке - метнал те е някои от бургаските колеги, не им вярвай/ и на Skodamаn /Марто теб пък кой те излъга/. За да докажа правотата си закупих от близкия магазин 1 бр. Бургаско 2 л. и прилагам снимка на етикета.

post-4922-138453247561_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимай етикет, докажи че се произвежда в Хасково и разговора приключва. То в нет-а, пише много неща, ама къде е истината.......

 

Предлагам да решим спора в ресторанта на х-л "Авеню", тази неделя от 16.00 часа заедно с другите членове на Бургаската група.

post-4922-138453247812_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като човек работещ с каменица и специалност алкохолни напитки и лично съм ходил в производствената база на каменица-в пловдив се прави бургаско,тук има само склад.А бирата е гадна.Ако бе в хасково щеше да е най-хубавата бира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре на етикета е ясно,че ще пише адреса на регистрацията на Каменица АД.

Аз не споря,че в момента не се прави там!

Въпроса е дали наистина в началото се е правила в Хасково?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Където и да се прави Бургаско, въпросът е да се пие бира в Бургас :)

Щото като си край плажа, до морето, не ти пука дали се прави в Хасково, Пловдив или Бургас. Поръчката на "Бургаско" е нещо символично - далече съм от ежедневието, близо до морето и пия различна бира (или поне така си мисля :))). Кефффф! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бирата е гадна.Ако бе в хасково щеше да е най-хубавата бира.

 

 

То и аз това разправям от една седмица, ама кой да ма чуе.

 

Поръчката на "Бургаско" е нещо символично smile159

 

А бе символика - символика, ама все пак бургаско си е БУРГАСКО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре друго си беше Бургаско Специално,ама стига сме писали тук!Има си тема за ракии,салати и тем подобни "пинизи"! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.