Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

А нещо за този уикенд, между капките ако има мераклии smile035 . Между другото бялата перничанка е вече с бургаско гражданство smile004 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото бялата перничанка е вече с бургаско гражданство smile004 smile092

 

 

Снимки?? Снимки с бургаския номер дали ще има????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото бялата перничанка е вече с бургаско гражданство smile004 smile092

 

 

Снимки?? Снимки с бургаския номер дали ще има????

 

 

За сега само на профила, а като се пооправи времето ще има фотосесия, а може ако спретнем срещичка и Фил да помогне, гледам му се отдава :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит някъде неделя извън Бургас да се поснимаме,ще е слънчево по прогнози. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит някъде неделя извън Бургас да се поснимаме,ще е слънчево по прогнози. smile021
Казвай кога ще черпиш!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По случай книжката отиваме някъде да почерпиш. Механичка в Жеравна как ви се струва? Може и в Медвен. Давайте други предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииии, в Медвен кво агне на пещ сме яли....... Той собственика май е от Бургас , имаше една Дачия със стикери за авточасти. Отидете ли там и аз съм с вас. :mrgreen: Само да не е тази неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медвен се размина, но остава като предложение за бъдеща среща :smt034

За колегите, които смятат да вземат участие в превземането на Стара Загора (23-24.10) тръгването ще бъде на 23ти в 8:45ч. от ОМВ (до Метро) smile117. Носете достатъчно боеприпаси, че заралии не се дават лесно smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗВЪНРЕДНА БУРГАСКА СРЕЩА

моето изпращане за руската федерация

 

Повода за тази извънредна среща е че на нашата любима родина вече и свирих "край на мача". След дълго и тежко кандидатстване получих покана за преподавателско място във Финансовата Академия към Правителството на Руската Федерация.

http://www.fa.ru

Там освен преподавателската дейност ще защитавам докторска дисертация, в последствие ще имам шансове за титлата доцент или поне кандидат на икономическите науки, но това са мноооооого далечни планове, нека засега да се справя с асистентската дейност пък после ще го мислим.

021059791.jpg

 

По този повод бургаската група извърши спешно събиране и ми връчи сребърен презервативен венец с пожелание за успешно справяне с руските девочки - нимфоманки и защита на докторската дисертация.

021059777-big.jpg

021059770.jpg

 

По пътя ще се сблъскам и с презагорели Украинки, битката ще е неравностойна, все едно фабия единичка се сблъсква с глиган в шипченския проход. Затова за човека дръзнал да разчупи клишето забегнал на запад, със иновативното забегнал на изток беше изградена и специална арка на победителите, нищо че половите битки тепърва предстоят.

021059753.jpg

 

 

послепис: някой да не се върже че имаме подвижна арка за посрещане и изпращане, просто там където се събираме утре ще има сватба и това е реквизит, отдолу утре ще минат тарикатката и балъка

 

 

и специални благодарности на VALDO за пристигането и на PRO за прибирането,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех Фил! Имах предвид с украинките по пътя, за другото знаем, че ще се справиш. :smt032 Очакваме да продължиш участието си и в българския форум на Шкода smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавате го. Очаквайте скоро "Шкода Клуб Москва" с главен организатор Фил и основни участници - неговите възпитаници - преоткрили автомобила в лицето на "Фабия"-та и зарязали "Лади"-те в гаража си.

 

Успех Фил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех и от мен Фил ! Германците не успяха да поставят на колене руснаците през войната, ама ти ако им дадеш да опитат от твойта шкембе чорба - гаранция ,че ще успееш.Само не знам дали ще намериш там таквоз ядене. Ма то и на борша върви лютото. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мълвата бързо се разнася!Подготвят се за Фил : http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=603332

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e тоя номер 007 и после се чудиш защо имало много мадами smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е все пак не сме с рейс автомобилите. smile117 Ще караме по така наречения sightseeing начин. Пък и резервоарите ще останат пълни smile004 Ти що не ни удостоиш с присъствие, ще направим едно дърпане на магистралата докато колегите си пият кафето, после се връщаме и тръгваме заедно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли не земем едно ремърке.Ще набухаме пластмасови столове и ще ви карам с 40km/h да разглеждате спокойно! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.