Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как се оспорва невярна колонка ?


The Best Forman

Recommended Posts

Изкараха ми Фаворита камион и то от тез най - големите и на харчещи руски камиони ... сипвам газ на една и съща колонка на кварталния Лукоил ( Разсадника на кръстовището на бул.Възкресение и бул. Константин Величков ) и до сега разхода винаги е бил в рамките на 10.5 - 11 / 100 , а днес чудо - при изминати 173 км. в града , от които поне 10 на бензин т.к. един ден карах само на бензин профилактично заредих скромните 27 литра , което е почти пълния капацитет на бутилката и сега се чудя при следващ такъв случай какво следва да направя :?: :-k :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах един познат който работеше на гас станция.Най редовно изпразваше съдържанието от маркуча на колонката в бутилката на личния си автомобил.Номера е много прост.Изключва захранването на колонката и натиска спусъка на пистолета.На практика брояча не върти, но гаста която е под налягане в маркуча изчезва.Сещаш се как се отразява това злодеяние на следващия който зареди.Сипвал ми е по този начин в напълно празна бутилка.Незнам колко литра са, но съм изминавал с това количество 30км. Ама...не ми се вярва на лукоил да са чак такива кокошкари. smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не ходиш повече там,същата е и на екото малко преди лукойла ,винаги дава голям разход, :smt034

 

 

П.П.с тебе май ще се окажем комшии :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъжат много бе. Аз преди зареждах на една малка газостанция в квартала. В един момент колата ми почна да харчи много, ама много много стигна до 21/100.... Аз реших че ми се е прецакала бракмата и почнах да си я права. Един ден обаче отидох до Майка ми и тя вика " Бе ще ми заредиш ли газовата бутилка за готвенето" и аз викам добре. Отидох на същата газостанция и тоя пич там успя да ми зареди 8.5 литра в 6 литрова бутилка... не знам как не го убих.... От тогава само OMV. Там съм вече 2 години немам никъв пролем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.