Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скорости на магистрала "Тракия"


dude_BG

Recommended Posts

...

Тъста ми и той е рейсър - Пикасото със 177 съм го виждал да кара (по каталог 175 вдига), а като види прав път вика:"Ми то е жалко да не натиснеш"!?!?! и 130-140 км/ч по обикновените пътища! А после не може да я паркира в гаража - псевдо шофьор!

...

 

Има и по-лоша група. Неделята се прибирам от Варна. Карам стегнато, че поукасняхме. Настигам едно BMW, идва права, изпреварвам и .... говедото настъпи до дупка! Правата беше към 2км и за щастие нямаше коли насреща. По случая 170 по километраж докато говедото поизостана. Дойдоха завоите и ... изчезна в огледалата! И така и не разбрах за какво му беше олигофренията да го прави... То верно кофти е да имаш комплекси от Шкода ама ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • SKODA 105 RS

    5

  • dude_BG

    4

  • BlackPearl

    3

  • The Freshmaker

    3

Най-много писали в темата

Има и по-лоша група. Неделята се прибирам от Варна. Карам стегнато, че поукасняхме. Настигам едно BMW, идва права, изпреварвам и .... говедото настъпи до дупка! Правата беше към 2км и за щастие нямаше коли насреща. По случая 170 по километраж докато говедото поизостана. Дойдоха завоите и ... изчезна в огледалата! И така и не разбрах за какво му беше олигофренията да го прави... То верно кофти е да имаш комплекси от Шкода ама ....

Пепи, за огромно съжаление все повече се убеждавам, че голяма, може би дори преобладаващата част от проблемите на човечеството идват от комплексите и тяхното избиване, а при шофирането на автомобил, особено в България, комплексите направо имам чувството че са определящ фактор.

Пореден пример - прибирам се от Видин със Subaru Forester 2.0 Diesel. Заедно с мен от паркинга до крепостта Баба Вида потегля Opel Astra G 1.6 16V 101 коня, комби, с мъж зад волана, който вози жена и момиченце на 9-10 годинки. До Монтана този човек го няма дори в огледалата, всичко изглежда наред. Вътре в Монтана Астрата ме изпреварва отдясно с над 100 км/ч и ми сече пътя (?!) рискувайки да се забие в паркирали коли. По пътя за Враца го настигам, и съвсем естествено изпреварвам отново. На така омразния ми участък между Мездра и Ботевград кретенът с кретен го виждам в задното огледало как истерясва и прави безумни опити за изнасяне в насрещното, аз съм първа кола зад рейс, който кара с 80 км/ч (повече от прилично темпо за този път, дори за лека кола). Последва опит за изпреварване от страна на Астра-та, твърдо решена да задмине и мен, и рейса едновременно, и това със сто коня и в права 200-300 метра, следвана от поредица остри завои. Срещу Астра-та естествено излезе ТИР. Индивидът и невинното в случая негово семейство оцеляха поради три причини: 1. Аз набих спирачки с риск заднодвижещият се автомобил да се забие в мен; 2. Човекът някак си съумя да се прибере без да се завърти в така отворената пролука. 3. и основно - Господ пазеше пътуващите в тази Астра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божане,

 

За съжаление е пълно с такива! Хубавото в случая е че и ти и те са се отървали без последствия. Лошото е че никога не се знае докога...

 

Поздрави и безаварийно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е,че е крайно време телепортирането да стане реалност! Иначе няма оправия! :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.