Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Събор 2009 - коментари и отзиви


Recommended Posts

Моля, моля!

Ние само нахвърлихме основния материал , а вестникаря се е престарал и като се е ровил във форума е преписал явно някои неща не както трябва. Но не това е важно, аз дори не съм наясно с точните имена и резултати, да не говорим за хората от вилаета.

Важното е ,че накарахме весникарите в първия работен ден след празниците да пишат за нас. :

VALDO , аз ако харесам някоя арна мома ще я грабна кат куцо пиле домат бе. Ма ше напраим нещо по въпроса, само да не те бият после в Бургас. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    11

  • PRR

    9

  • VALDO

    9

  • filipkarolev

    8

Най-много писали в темата

Дали бъркам или миналата година някое голямо автомобилно списание отрази събора? Ако не бъркам, тази година дали няма да има пак нещо такова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то във най-горе си има БАНЕР,ама май няма кой да гледа ! :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то във най-горе си има БАНЕР,ама май няма кой да гледа ! :smt034
При това на ЧИСТ БЪЛГАРСКИ, извинявам се за невежеството
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама, но емотиконата която избрах трябваше да е човече с листче -зьащо излезе тва (не се карам)

 

(казах го с най-добри чуства и мисли)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама, но емотиконата която избрах трябваше да е човече с листче -зьащо излезе тва (не се карам)

 

(казах го с най-добри чуства и мисли)

Ами може би защото е 3.19 през нощта smile168
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се прибирам чак сега, след 10 дена извън дома (Ице, печката ти навъртя 1300 км извънредно :mrgreen: )...

По темата - независимо, че не бях пълноценен заради лишението от алкохол и стомашни проблеми, поставям оценка 5 и половина на събор 2009 (винаги съм считал пълната шестица за нереална оценка).

Не съм присъствал на предишните събори и не мога да правя сравнение, но не виждам с какво би могло да бъде по-добре.

Метереологичната обстановка не бива да участва в оценката на подобно събитие, защото е много силен фактор и би я опорочила.

Видно беше, че всички се бяха приготвили прилежно за лошото време, и май никой не беше на мокро.

Малките проблеми с наградите също не са достатъчен довод за омаловажаване на събититето.

Най-отвратителни ми се виждат случките с кражби smile042, не ми се мисли какво щеше да стане, ако беше хванат някой от извършителите.

Пожелавам си и аз, и всички останали, да сме в добро здраве на следващия събор smile113 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Видно беше, че всички се бяха приготвили прилежно за лошото време, и май никой не беше на мокро...

Нашата група това го дължеше най-вече на теб ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Видно беше, че всички се бяха приготвили прилежно за лошото време, и май никой не беше на мокро...

Нашата група това го дължеше най-вече на теб ;)

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Видно беше, че всички се бяха приготвили прилежно за лошото време, и май никой не беше на мокро...

Нашата група това го дължеше най-вече на теб ;)

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като прочетох изписаните 8 страници по темата и 10 дена след края на събора, все още не мога да намеря точните думи за да опиша това преживяване :oops: :!: То просто е неописуемо..... :!:

 

Искам да благодаря на всички, които бяха част от това събитие - независимо дали са били сред организаторите или сред участниците :!:

 

Поздрави на всички :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и мойте впечатления 10 дни след събора ...

 

Страхотна организация!

От наглед дребните неща като подреждането на колите на поляната, през състезания, награждаване, музика и т.н. - за всичко беше помислено и всичко беше организирано много добре.

Каквито и благодарности и суперлативи да кажа за главния идеолог и организатор Миро, както и за всички знайни и незнайни колеги, които допринесоха за организацията - все ще бъде малко!

smile126

 

Страхотна атмосфера и забавление!

Явно е факт, че само готини хора карат Шкода. През цялото време на събора атмосферата беше прекрасна, всички бяха добронамерени и приятелски настроени. Вечер на по чашка и лаф с колегите, докато музиката свири, а DJ Blacky ни разсмива. Денем на състезанията и конкурсите. Постоянно беше fun :)

A пътуването към Междене и шматкащите се хаотично Шкоди, няма да забравя скоро :D

 

На последно място, но не и по значение - страхотни Шкоди!

100 Шкоди, стари, нови, пипнати малко или повече. Изключителна наслада за сетивата :D

Много ми харесаха Октавиите на Коко и Сами, Сюпърба на Миро, Черната перла, Репликата на Ников, рапидите, направените 120-ки и много други. Все пак искам да отлича двете, които най-много ме впечатлиха:

100 S-ката на Анастас - баси колко върви тая кола! Анастас как го е направил тоя мотор =D>

Естелката на Митко - уникална! Мисля, че е една от най-готините задномоторни не само в България. Дори не мога да си представя колко усилия, време и пари са били необходими за да стане реалност. За мен тая естелка е №1 на събора :!:

 

 

В резюме - събора беше уникално, неописуемо, изключително изживяване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, извинете, че толкова късно след събора, но чак сега успях да сваля снимките. С телефон са правени (Nokia N78), но мисля, че повечето се получиха. Ето ТОВА успях да заснема, малко но от сърце (падна ми батерията :? ) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С доста закъснение за което се извинявам, но нямах никакво свободно време, да драсна и аз 2 реда относно това прекрасно изживяване, каквото беше СЪБОР 2009!!!

Да пиша хубави думи за организаторите и присъстващите - няма смисъл, защото всеки знае за какво става дума! Но все пак - огромно благодаря на всички замесени в осъществяването на Събор 2009! Радвам се, че така се стекоха нещата, около мен /въпреки и леко негативни, но...всяко зло - за добро/, че се наложи да остана по-дълго от планираното в Бг и реших - така и така ще изкарам месец още, защо да не са 2 и да мога да пийна биричка с приятни хора, да изплакна окото с красиви коли и да се запозная с някой и друг колега! Шапка свалям пред организаторите за мащаба, на който станахме свидетели! Надявам се все напред да вървим и да се увеличи подкрепата към организаторите!

Макар и само за ден и половина на Сокола - изкарах си страхотно, както и Ева, моята половинка! Видя се, че колата ми изобщо не върви, пък и задкормилното устройство не е никакъв карач от място smile012 Но ще се гледа тази работа по някое време догодина под лупа и ще трябва да се взимат мерки smile048 И все пак с кеф се пусках на пистата с такива яки коли, около мен, за чийто собственници мога само да кажа: Евала момчета!!! Продължавайте в същия дух!!!

Миро, специални благодарности от мен и Ева за атмосферата, която сътвори с Искрен и останалите в сянка, помагали за събитието - накара ни още от вратата, с усмихната физиономия да се почувстваме така, все едно сме малки деца пред жадуван подарък!

Предишния събор на който присъствах, всъщност е първата официална среща, която спретнахме до Копривщица... Вървим със сигурни крачки напред!!!

Поздрави и БЛАГОДАРЯ!!!

 

012339820-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как лавинообразно нарастват всяка година съборите, не искам да си представям събор 2010 какво ще представлява- май тогава поляната ще ни се стори тясна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая поляна може да побере и 200 и 300 коли. Друг е въпросът. Повече хора да се включим в организацията и обслужването на събитието. Може би забелязвате, че все повече хора се регистрират във форума. Със сигурност колите ще са повече догодина, т.е. Миро, Исята и компания ще имат нужда от повече съпорт. По този начин на всички скарата и пиенето ще са ни по-вкусни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И до утре да пиша пак няма да мога да ви кажа как се почувствах. Яд ме е че свърши толкова бързо. Като човек идваш за 3ти път на Соколския мога само да отбележа огромният напредък спрямо 2008. Съжелявам че поради непредвидени обстоятелства моята група неможа да вземе участие на тази страхотна сцена. Пичове евала за труда да се докара разгъне тая шатра и да се направи озвучаването осветлението. С каквото можах помогнах. Ясно ми е че може с повече. Ися относно твоята забележка искам да кажа само няколко изречения. За догодина ще имаме бус тази година всичко носехме с колите си. Като тварихме след събора си счупих дръжката за прозореца на една от вратите на Пена. Цялото оборудване си го мъкнахме с манекените, без оглед одрасквания, пострадване на тапицерията и така нататък. След това едвам си опънах палатката и се захванах да разгъвам барабани и така нататък. Ако се сещах петък първата ми работа беше да изкарам един от микрофоните си за да можеш да водиш. Аз лично смятам че можеше да докараме по качествен звук и съм готов да поема отговорност за качеството на звука, защото аз се опитах да направя каквото мога. Събота с колегата nik84 изкарахме много добре до 5-6 сутринта. Естествено попрекалих с бирата и ракията. Сутринта когато ме извика имах абсолютно неотложни физиологични нужди. Знаеш че винаги помагам с каквото мога, но немога да бъда непрекъснато на линия. Относно това че си видял разочаровани хора. Не можеш да угодиш на всички. Още 2007 казах че не правя колата си за кеф, а не за награда. Повечето купи са резултат от гласуване на гостите тъи че не би трябвало да има сърдити. Видях се със стари познати и се запознах с нови страхотни хора. Получи се страхотен купон дано догодина да е още по-добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо "Благодаря"на организаторите и всички участници в това страхотно събитие !

Единственото ми неудовлетворение идва от мисълта ,че можеше да се помогне повече за организирането му.

Сега вече ,след срещата, възможностите се знаят и за догодина,

живот и здраве, да подхванем нещата от време и да помогнем с каквото можем за "голямото събитие" !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.