Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Газов инжекцион за Октавия-къде и какъв?


PRESIAN

Recommended Posts

След много консултации накрая съм се спрял само на три варианта - Lovato, Bigas или BRC.

 

Lovato обаче е на доста по-ниска цена - към 1100 лв срещу 1500-1600 за другите две.

 

Моля ви споделете вашето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ловато е много силна марка, аз карам с Ловато, но не инжекцион и работи отлично вече 40000км. На предишната кола имах същото Ловато и там близо 80000км. също без проблем. Бигас е турското копие на Ловато и не ми е ясно защо е по-скъпа. БРЦ също е силна марка, но разликата в цената е от значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нивата я газифицирах с Lovato - точно 1000лв с монтажа. Не съм минал кой знае колко километри (към 20000), но засега се държи повече от добре. Имах един проблем, но той беше повече по вина на руснака (маркуч за вода без усилваща оплетка :smt0344 ) отколкото на сервиза който монтира. А ми отстраниха проблема за тяхна сметка smile049 Както и да е. За вървенето - разлика няма никаква! Разхода около 10% нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нивата я газифицирах с Lovato - точно 1000лв с монтажа. Не съм минал кой знае колко километри (към 20000), но засега се държи повече от добре. Имах един проблем, но той беше повече по вина на руснака (маркуч за вода без усилваща оплетка :smt0344 ) отколкото на сервиза който монтира. А ми отстраниха проблема за тяхна сметка smile049 Както и да е. За вървенето - разлика няма никаква! Разхода около 10% нагоре.

 

Благодаря ви за мненията - като взимам в предвид и цената, Ловато май се очертава като най-подходящия вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Ами аз при Ансико си ходя в Павлово. Имат всякакъв инжекцион, уредби bigas,ала бала. Имат и сайтче http://nagas.bg/ . Дано съм помогнал :) Не съм много по колите даже нз как ще увладея моята шкодичка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да се наредя и аз сред питащите.

Колата е Октавия 1, 2004, 2.0, 115 к.с., а опциите са две:

 

Landirenzo с компютър Omegas Evo за 1200 лв. и

 

Romano - OBD с компютър Romano за 1350 лв.

 

Имате ли наблюдения относно двете газови системи, дали има разлика в поддръжката, работа на автомобила, разход и т.н. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам втори фобус поръчан от страницата им , програмата е безплатна кабела се прави лесно може да си бараш колкото щеш има описание на бг. ;) Ако си мислите че с по скъпа система ще гори по малко сте в рекламна заблуда компа е наи обекновена елка дето щрака клапаните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам втори фобус поръчан от страницата им , програмата е безплатна кабела се прави лесно може да си бараш колкото щеш има описание на бг. ;) Ако си мислите че с по скъпа система ще гори по малко сте в рекламна заблуда компа е наи обекновена елка дето щрака клапаните

 

Блаженни са вярващите за разхода и фирмите. Всичко е едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.