Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Двете деца от Асеновград


Recommended Posts

На мен честно казано вече сериозно взе да ми писва от тези теми - Аман от убийства, аман от катастрофи, аман от проблеми с деца, родители, идиоти и т.н. Аз тази и още няколко теми повече няма да ги отварям, петиции повече няма да подписвам и повече с тези теми няма да си обременявам ежедневието - каквото и да се прави - ГЛАС В ПУСТИНЯ...жалко за дечицата. Сериозно съм се замислил и дали да не спра да гледам новини, нищо хубаво не се казва - само катастрофите, дните на траур, отвличанията и т.н. Сядам вечер на маса със семейството - и вместо да ми е приятно - само негативни емоции натрупвам - която и телевизия да пусна - все новини и все проблеми. Аман от всичко вече....вляза във форума - и тук същата история. :!: :!: :!:

 

 

п.п. И стига с тази цензура - една дума И Д И О Т не може да напише човек без да се корегира....Можем всички да гледаме клипове които ни развалят целия ден (да не казвам цялата седмица) а една дума не може да напише човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен честно казано вече сериозно взе да ми писва от тези теми - Аман от убийства, аман от катастрофи, аман от проблеми с деца, родители, ***и и т.н. Аз тази и още няколко теми повече няма да ги отварям, петиции повече няма да подписвам и повече с тези теми няма да си обременявам ежедневието

и аз 8)

раздела за черна хроника НИКОГА не го отварям-а гледам че постоянно свети в зелено емблемката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз 8)

раздела за черна хроника НИКОГА не го отварям-а гледам че постоянно свети в зелено емблемката

 

Еми...отваряй го де, Бат Сами, ръчкай темите и няма да свети емблемката, ще си седи угаснала. :mrgreen:

 

Аз по темата нямам какво да кажа, ясно ми е едно - страдат деца, страдат жестоко и на никой от правоимащите и правозащитните органи и институции това не му се вижда неправилно, майката и бащата се обсъждат, децата страдат и биват блъскани!!!!!! Не са хора, нещо друго са всички, които допускат едно дете да изпитва болка и да плаче, а не да бъде щастливо и залисано в игри и други детски занимания.

 

И тук искам да добавя - много неправилно е да се прави паралел между драмата в Асеновград и ангажимента на колегите от Шкода Клуб БГ към децата, лишени от родителски грижи. Първо, ангажимента не е личен, а е общ - поне 10 колеги във всеки един момент можем да се съберем и да зарадваме децата. И освен това всичко, което правим, го правим сами, без да минаваме през институции и да чакаме съдействие и помощ от някой - товарим се на колите, взимаме неща, които малчуганите обичат и от които имат нужда и отиваме на място, където ни чакат и ни се радват и макар и само за няколко часа караме десетки деца да се чувстват център на внимание, грижи и обич и да не спират да се усмихват. А в Асеновград ако тръгнем да правим нещо, ще трябва да борим БГ съд, посолството на Полша и още сума институции и се съмнявам, че някой би ни обърнал внимание и би се вслушал в това, което искаме да кажем и смятаме да направим.

 

Подобни теми и мен ме дразнят и не ги искам тук, ама това ни е живота и трябва, както казва колегата simichoil, едва ли не да спрем да гледаме новините и да четем темите в нета и по форумите, за да успеем да запазим някаква част от спокойствието си.......Да, но ако утре нещо се случи на някой от нас и всички заради спокойствието си решат да не обръщат внимание на лошата вест, тогава..........

 

Горенаписаното е израз на моето лично мнение, с него не искам да обидя, да осъждам или да го налагам на който и да е от колегите тук.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, темата не съм я пуснал, за да се вдигнат хората, които са ходили до Дома за деца! Минути след като разгледах вашите снимки от Дома за деца попаднах на този "клип" и разрових темата. Нито намеквам, нито "натвърдвам", че тези хора трябва да ходят там, а предположих, че щом има колеги, които отделят време за Драгалевци, вероятно ще има интерес към случая в Асеновград.

 

Ако се чувстваш ти или който и да е от другите колеги обиден/и - моля да ме извините! Извинявам се, не това съм имал предвид! Даже бях изненадан положително от това, че сте ходили без "публично да го тръбите" (възможно е и аз да не съм видял темата за организиране на ходенето) и сте били с тези деца, занесли сте им подаръци, и от снимките съдя, че и на тях, и на вас ви е било приятно - за което браво, възхищавам се!

 

Пак повтарям пуснах темата, защото прецених, че ще има колеги, които ще проявят интерес конкретно в нашия форум. И като гледам има интерес ;). Но пак повтарям - Асеновград няма директно общо с Драгалевци!

 

Надявам се, че с това изясних защо и за какво е пусната темата, както и защо се споменава ходенето до Дома в Драгалевци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много тъжно. Аз още онзи ден гледах материала и ..... какво да ви кажа...за пореден път бях покрусен от това какво може да се случва в нашата неуредена страна. За съжаление с нищичко не можем да помогнем колега повярвай ми. Ние бихме могли да се съберем и да отидем на протест за около 1 час може би ще се организираме. Сигурно и по-бързо...както и да е, ще отидем там и вярвам че хората които сме тук в този форум няма да избягат, защото ние сме един малък колектив и дори и без да се познаваме лично винаги ще си помогнем. Ние можем да направиме протест, но според малоумните закони на малоумната ни държава, тия кофти типове полицаите ще ни заключат, давам ти гаранция. Беше преди доста години, още когато държаха медиците ни в либия. Тогава след един мач се вдигнахме доста голяма част да не кажа цялата агитка на ЦСКА и отидохме пред либийското посолство. Там ни чакаха около 200 полицаи и жандармерия...... както казах ние бяхме много.... Знаете какви са хората от агитките които биха отишли на такова мероприятие... Луди, безстрашни и готови на всичко родолюбци. Та протестирахме сравнително спокойно, всички полицаи се опитваха да ни изгонят, ние си седяхме и викахме. Полицаите първи ни атакуваха, изплюща първата полицейска палка и тогава....... посолството почти бе превзето... Заключиха маса народ... адски много хора.... те се чуваха от бусовете как ги бият.... БЪЛГАРСКИТЕ ПОЛИЦАИ биеха БЪЛГАРСКИТЕ ГРАЖДАНИ, затова че бяха отишли да се опитат да помогнат на своите сънародници!!! Затова ви казвам, няма никакъв смисъл да ходим.

Страната ни е такава пародия че просто нямам думи..... И който и да изберем на изборите..... все тази. Мизерията ще бъде винаги мизерия. Единствените закони които ще бъдат измислено, това яе са такива които забраняват на хората неща от ежедневието на всеки с цел да изкарат паи от глоби( пример биенето на бира в парковете, пушенето на обществени места, паркирането пред собствения ти дом ако не си си платил годишна синя зона и още много много такива абсурди!!!!)

Затова колеги остава да се молим само за по-добри времена и да чакае. Дано историята в Асеновград завърши по най-добрия начин...за децата. Те са най-важните а никой не ги ебава в случая. Всишки им е жал за бащата... майната му на него никой от нас не знае как точно седят нещата при него и защо няма попечителство той. Важно е децата да са живи и здрави и дано да преудолеят тази псхическа травма....

Да се надяваме на най-хубавото......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един опит и какво......

http://www.vbox7.com/play:7e33172b

Полицаите се смеят.... какво да коментираме повече......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този репортаж е просто покъртителен.

 

Самата история е доста едностранчиво и непълно представена и има доста неясни моменти, но е факт че самия акт по отвеждането на децата е отвратителен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самата история е доста едностранчиво и непълно представена и има доста неясни моменти

 

Затова и се въздържам от коментар по случая досега...

 

Все пак искам да знам - ще се ходи ли на протест днес или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление изсипването пред посолството на група псуващи, бръснати и закачулени фенове е демострация на простотия, а не на гражданска позиция.

 

Още повече срещу какво се протестира. Аз до колкото разбирам горкият татко е отвлякъл децата от законната им майка с която все още имат сключен брак. Т.е. и двамата имат равни права над децата. След отвличането тя е завела дела и в БГ и в Полша и го е осъдила и съда и е присъдил децата.

 

Та тия кретени, които крещят, че няма държава, ушев..и т.н. глупости са си типични "подуенски лумпени" (моля гражданите на иначе хубавия квартал да не се обиждат. Този епитет не е насочен към тях, а към специфична група от хора с ограничени възможности и познания в коя да е сфера на живота).

В смисъл държава наистина няма - ако имаше тоз човек щеше да излежава ефективна присъда до 3 г. за отвличане.

 

Самият акт по отнемането продължава да е изключително грозен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре,

 

Тя работата е доста по сложна. Той е "отвлякъл" децата, но те са напуснали със знанието на майката! След това децата са върнати с пасаван, а посланика знае къде е паспорта! Единственото което със сигурност се знае е че отвеждането на децата беше направено по изключително груб и грозен начин. Останалото и юристи не биха коментирали без повече информация, та камо ли ние ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи просто....това може да се случи само в България!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление изсипването пред посолството на група псуващи, бръснати и закачулени фенове е демострация на простотия, а не на гражданска позиция.

 

Още повече срещу какво се протестира. Аз до колкото разбирам горкият татко е отвлякъл децата от законната им майка с която все още имат сключен брак. Т.е. и двамата имат равни права над децата. След отвличането тя е завела дела и в БГ и в Полша и го е осъдила и съда и е присъдил децата.

 

Та тия кретени, които крещят, че няма държава, ушев..и т.н. глупости са си типични "подуенски лумпени" (моля гражданите на иначе хубавия квартал да не се обиждат. Този епитет не е насочен към тях, а към специфична група от хора с ограничени възможности и познания в коя да е сфера на живота).

В смисъл държава наистина няма - ако имаше тоз човек щеше да излежава ефективна присъда до 3 г. за отвличане.

 

Самият акт по отнемането продължава да е изключително грозен.

smile091 smile091 smile091 не искам да ти коментирам мнеието, за това сме на това дередже! Айде със здраве!

 

П.П. Не разбрах само защо беше изтрито мнението ми, с което се видя кой и как протестира за тези деца, а някои само си пишат по форумите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешно се разсъждава. Т'ва и към колегата Odin и към колегата Pesho. Не заемайте страна без да сте наясно с нещата. Аз също не съм и мога да коментирам само начина, по който децата, т.е. детето беше завлечено от не знам кой беше там - майка ли, гледачка ли. Това показва отношението към хората в България. Отношението към това дете беше гнусно. Майната им на родителите. Не се прави така. Ясно е, че единият е ощетен. Ясно е, че чисто правно бащата е в нарушение. Но тук е моментът - кой аджеба е прав. И тук става ясно, че правораздавателите не са си свършили работата като хората. Нямаше психолог, който да говори с бащата. Нямаше психолог и за детето. Имаше съдия - изпълнител. Чакай бре, да не му вземат телевизора от тях за неплатени сметки към топлофикация. Това е дете. Тази травма му остава за цял живот. Гнусотия.

И не на последно място - пак се правим на по-европейци от другите европейци. Пак в наш ущърб, сакън някой друг европеец да не ни посочи с пръст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешно се разсъждава. Т'ва и към колегата Odin и към колегата Pesho. Не заемайте страна без да сте наясно с нещата. Аз също не съм и мога да коментирам само начина, по който децата, т.е. детето беше завлечено от не знам кой беше там - майка ли, гледачка ли. Това показва отношението към хората в България. Отношението към това дете беше гнусно. Майната им на родителите. Не се прави така. Ясно е, че единият е ощетен. Ясно е, че чисто правно бащата е в нарушение. Но тук е моментът - кой аджеба е прав. И тук става ясно, че правораздавателите не са си свършили работата като хората. Нямаше психолог, който да говори с бащата. Нямаше психолог и за детето. Имаше съдия - изпълнител. Чакай бре, да не му вземат телевизора от тях за неплатени сметки към топлофикация. Това е дете. Тази травма му остава за цял живот. Гнусотия.

И не на последно място - пак се правим на по-европейци от другите европейци. Пак в наш ущърб, сакън някой друг европеец да не ни посочи с пръст.

Еи това е цялата истина!

Мишо :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешно се разсъждава. Т'ва и към колегата Odin и към колегата Pesho. Не заемайте страна без да сте наясно с нещата. Аз също не съм и мога да коментирам само начина, по който децата, т.е. детето беше завлечено от не знам кой беше там - майка ли, гледачка ли. Това показва отношението към хората в България. Отношението към това дете беше гнусно. Майната им на родителите. Не се прави така. Ясно е, че единият е ощетен. Ясно е, че чисто правно бащата е в нарушение. Но тук е моментът - кой аджеба е прав. И тук става ясно, че правораздавателите не са си свършили работата като хората. Нямаше психолог, който да говори с бащата. Нямаше психолог и за детето. Имаше съдия - изпълнител. Чакай бре, да не му вземат телевизора от тях за неплатени сметки към топлофикация. Това е дете. Тази травма му остава за цял живот. Гнусотия.

И не на последно място - пак се правим на по-европейци от другите европейци. Пак в наш ущърб, сакън някой друг европеец да не ни посочи с пръст.

Еи това е цялата истина!

Ице :smt017

 

А, що ме хвалиш мене, той Стария Алкохол ги е измъдрил нещата, аз не съм толко умен. :P

Мишоооо, тая твоя идея за еднаквите аватари гледаш ли кви странични ефекти има !!!!! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Мишоооо, тая твоя идея за еднаквите аватари гледаш ли кви странични ефекти има !!!!! smile168

Ей за това така се получи :lol:

Мишо, сори, коригирано е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ,кой е крив и кой прав от двамата"родители",слагам ги в кавички,щото според мен те не са истински такива.Не може да причиняваш това на децата си и да ги травмираш за цял живот. [-X Жена му била алкохоличка,пила по литър водка и т.н.Той къде е бил като се е женил,не я ли е видял каква е ......... :smt034 ,пък и отгоре на това и деца родили ,да ги тормозят...... smile150 Иначе най-лесно е да кажем,че майката е виновна,щото е от Полша и да гледаме нещата от нашата си камбанария!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.