Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Много ми се идваше, ама пуста му каръщина... ](*,) акумолатора се прее .... а ](*,) . Та един път ток втори път .... и докато купя друг и го монтирам, тя срещата мина. Честито ми нов за 214 УеВА. без време :smt0344 ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези пари трябва да е хубав..не се впрягаи поне него няма да го мислиш едни 3 4 5 години =) затова време колко срещи ше напраим.. =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехе какво направи ти бе толкова пари какво купи?Казали че искаш само 1 акумолатор не завода

и каква марка е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дразнете ме, дразнете ме! В неделя вечер няма спец магазини дето да бачкат. Варианта беше набързо у Метро. иначе е БОШ 70Ah 600+ А! Още ме боли сърцето, Този месец за трети път си изхарчвам заплатата а е още 18-ти. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Този месец за трети път си изхарчвам заплатата а е още 18-ти. ](*,)
smile091 smile091 smile091 Как се прави тоя номер една заплата да я похарчиш няколко пъти?!? smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги срещичка за тази неделя илида го оставим за другата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ЗА миналия път бяхме малко хора сега е моментът и другите да се разпишат =)

Синът на micyri казва:

Днес 22.05.2010 във варна в района на 2ра буна-Рапонги,беше засечена гонка между човек и лека кола под марката Skoda Octavia-на коко..аз Димитър Цветков си правех крос долу по плажната алея..и се засякох с Redline..Бат Коко ме настигна и му чукам аз на стъклото на лявата врата.Първоначално не ме позна но после се сети..казах му "Айде една гонка да те видя..колко бяга колата.." и трагнах да спринтирам той караше караше и ме мина..само дето много пушеше пак..Бат Коко я кажи до колко км те даржах..xaxа после баира на почивка го взех на спринт..да те настигна ама ти беше офейкал..

smile168 кога 6те се събира варненската група?

поздрави.. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам дам и аз видях колата на коко пред рапонги редом до лауринката на един нов колега дето не му знам ника.... мн са яки октавиите =))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от няколкото пооста почти ми стана ясно че ще го оставим за другата седмица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя май се пада 3-та неделя,среща ще има ли?

Щото и аз ще съм тука,а и "весникарката" ще е с нещо ново:

-на заден ляв калник ще има снимки от събор 2010г.

-на преден ляв калник ще има хороскоп за месец юни.

-а на задния капак ще има надпис: Искам да съм RS-ka smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе баш си е 5-та неделя . smile091 smile091

ами да го оставим за другата седмица тогава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.