Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

ааааааааааллллллллллоооооооооооооо

утре нещо някаде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

аааааааа отказвамсе от утре си продавам шкодата и си копувам GOLF те поне си правя збирки на светофарите всеки ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааааа отказвамсе от утре си продавам шкодата и си копувам GOLF те поне си правя збирки на светофарите всеки ден

smile091 ,мише скоро ще има,споко

нали знаеш мене като ме няма и нищо не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааааа отказвамсе от утре си продавам шкодата и си копувам GOLF те поне си правя збирки на светофарите всеки ден

Аз вече го сторих това! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ами аз май пак няма да съм тука,малко не са ми удобни тези 1-ви и 3-ти недели.

Така че,преминах на друг режим.Като съм свободен звънкам на някой който също е свободен и срещата е готова.Вчера пийнахме по кафе със собственика на най-красивото комби в БГ. smile021

И така....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е пишете във форума аз от кога искъм да доида на такава среща но се нещо съм въспрепятстван през седмицата имам възможност но след 19 часа .......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

аз съм на линия даже казвам че в 16.00 (да е светличко още )ще бъда на паркинга до рапонги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааааааа срещата беше много яка .Ама снимки няма понеже един гларус открадна апарата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааааааа срещата беше много яка .Ама снимки няма понеже един гларус открадна апарата

...че и многобройна :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol::lol: .Абе като направиш обратен завой на светофата посока център,има едни камери горе закачени след 2 км ,те снимат ли ? или са просто ей така сложени,щото карах с 80 при ограничение 50..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Желаещи за една срещичка в неделя(12.12) около 16ч. да си пробваме зимните гуми на сняга който се очаква...и да пробваме някое тъмно питие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.