Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

Ние, шопите, мнооого обичаме моренцето, ама обичаме и срещите с приятели!

А къде са морските... smile049 Добре, че се намери един да отсрами ситуацията:post-7032-138453321428_thumb.jpg

Уважаваме все пак и "самоотвода" на Цецо, другия път съм сигурен, че ще е на линия!

Иначе нерви не са необходими, колеги от София, Любомиров беше с нас... smile001post-7032-138453321485_thumb.jpg

Имаме свидетели, ще го потвърдят!post-7032-138453321488_thumb.jpg

Времето беше чудесно, а водичката.... да кажат Младен и Ники:post-7032-138453321491_thumb.jpgpost-7032-138453321494_thumb.jpg

И...нали не се съмнявате, че скарата работеше на пълни обороти - тук само я разпалвам върху един свещен камък:post-7032-138453321497_thumb.jpgПо - нататък мълча от скромност :lol: Нека другите говорят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

...

П.п. ......, а гледам и Любомиров и PRR са се поизнервили вече........

 

Aaaa, няма такова нещо [-X Ние благородничко завиждаме smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно плажче,с готини хора и приятни приказки.Аз пък ви завиждам софиянци....че сте добра компания.

Наистина,не веднъж съм го казвал,но едни от най готините хора които познавам са от нашия форум.

повече снимки от Младен -папарака и Гогата

барбекюто беше МНОООГО вкусно -Пепи е професионалист ,а Гогата прави страшен специалитет!

post-2454-138453321501_thumb.jpg

post-2454-138453321503_thumb.jpg

post-2454-138453321505_thumb.jpg

post-2454-138453321507_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> който си го може,си го може!

Наистина съжалявам че не можах да дойда! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водата и морето бяха супер!

Благодарности на всички за това ,че ме изчакахте и аз да се включа в плажната среща.

За пореден път се убеждавам,че в Шкода клуб сме най-готините хора и приятелството е на първо място!

А на Пепи,хиляди благодарности за вкусната скара! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре сте си прекарали!!! Аз пък днес не можах да се включа. ](*,) Утре ще ходя на Камчия... Как е водата? Има ли водорасли и щипалки, че децата не ги харесват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, не им се сърди на варненци - нали се сещаш, че обикновено те не знаят къде се намира плажа. Морето го гледат само от работното си място. smile004

Снимката на SDI-тийм е голяма находка. =D>

Очакваме следващите епизоди ......... s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката на SDI-тийм е голяма находка. =D>

 

Вече се замислям, дали да не паркирам някъде октавията, на тъмно и хладно и да взема едно SDI, че да съм в крак с модата :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чипкате се , а ! Барбекю си правите ,а ! Кални бани си правите , а ! Гадове, завиждам Ви ! БЛАГОРОДНО.

А аз бях на принудителна сауна два дена. И 40 литра "пот" изтече , ама не се оплаквам. :mrgreen: Ще дойде и моето море през август.

А иначе за срещичките по морето- smile126 smile126 smile126

post-2096-138453321535_thumb.jpg

post-2096-13845332154_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ И 40 литра "пот" изтече , ама не се оплаквам.

Е, това е - мъдър човек. Да вземем всички пример от него и smile159.

 

П.п. Наздраве и да ти "върви" леко през зимата! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее и аз да бях прескочил :smt030

П.П. Като гледам присъствието, спокойно може да кръстите срещата Скара на плажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeee,сега се класирам с коментара - екстра беше биричката. Благодаря ВИ, че се сетихте за мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....това с визитката е някакво посляние от Пепи, аз не разбирам smile021

 

post-4130-13845332175_thumb.jpg.jpg]

Евала на Пепи за скарата smile126 post-4130-13845332176_thumb.jpg.jpg]

Евала на Ники за динята smile126 post-4130-13845332201_thumb.jpg.jpg]

....имаше диня за всички post-4130-138453322013_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453322015_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,ние си знаем-но явно и скара съм хапнал :)

 

А само да спомена, че от 31-ви съм на Тюленово. Ще се радвам с колегите от Варна и региона, а също така и от други части на страната, които ще са там по това време да се видим на някоя срещичка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гега, я пак пробвай да кажеш Тюленово в коя община се намира и в коя област......

 

Шта откина! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гега, я пак пробвай да кажеш Тюленово в коя община се намира и в коя област......

 

Шта откина! :smt030

Чшшшш, не се засягай де, аз Черноморието го деля на Бургаско и Варненско, знам, че ще съм на твоя територия. Само ако не направим една кръчма, аз ШТА откина, да знаеш. А едните приятели, с които ще бъдем са си от Добрич, та така :) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шта видя колко си сериозен.... Ти поне не си ботушарче. Ще бъде остроо! smile004

Знаеш координатите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,ние си знаем-но явно и скара съм хапнал :)

 

А само да спомена, че от 31-ви съм на Тюленово. Ще се радвам с колегите от Варна и региона, а също така и от други части на страната, които ще са там по това време да се видим на някоя срещичка :)

задължително просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шта видя колко си сериозен.... Ти поне не си ботушарче. Ще бъде остроо! smile004

Знаеш координатите!

 

 

Малка намеса и от моя страна :oops: Не че го хваля, но Любомиров винаги като поеме ангажимент си държи на думата, така че гарантирам, че ще има среща, а колко ще е острооо зависи само от вас smile021 А както вече стана ясно ще бъдем и с приятели, които ще нощуват в Добрич, та като нищо може и там да бъде организирана някоя силна вечер smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тръгвам сега за Камчия... smile117

Ако знаех къде ходите можеше да се видим. Ние ходим по към северния край на плажа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.