Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Mateelda 105x


joeless

Recommended Posts

Ааа, Митаче, ти си спеца по линейките в тоя форум, а аз не се меШам дето не ми е работата smile091

Иначе обмислям да сложа още една ръка бяло, по-тънък хикс върху този... двуцветно да се получи, демек... Ама това като сваля джантите да ги боядисвам чак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 345
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joeless

    109

  • joro-120L

    41

  • maxrpm

    39

  • Green_Witch

    34

Най-много писали в темата

Минах да си взема бял рали спрей на дупли-колор, взех си и антикорозионен грунд спрей, накрайници за бормашина от тея с телените четки и един такъв със шкурка и мисля да подкарвам багажника... Само дето е тооолкова тясно в/пред мазето че... ](*,)

По-късно през седмицата, или другата, същата процедура ще минават и джантоците, че наближава време и за летните гумиии

 

Май трябваше и прозрачен лак да взема... за 5-6-10 ръце върху бялото smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е този цвят как ще се опише в талона. :-k

Розово smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Малко се заиграх вчера, докато не ме заболяха ръцете от жулене.. Направих само две, засега са на антикорозионен грунд. Ще има и боя като оправя другите две... и после - летните джапанкииии... и woomp-woo-wooooomp с това парченце

:smt032

post-1024-138453198412_thumb.jpgpost-1024-138453198446_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Честита нова кола! smile152 И добре дошъл в отбора на белите джанти!!! smile092 smile117

 

 

 

 

П.С. Това ограничение за усмивките е ужасно :X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и това е така, ама колко стъргане на ръжди падна докато заприличат на нещо свястно не е истина... накрая си купих още две джанти... съвета ми е - много, ама много хубаво оглеждайте и преценявайте ръждите по джантите които купувате, ако смяатате да ги правите на нещо хубаво, че после има мазоли по ръцете smile049

а, и ако ще ги боядисвате - гледайте да можете да боядисвате, или пък ги дайте на някой който може, за да не са толкова оляти като моите... на пръв поглед ок, ама да не се заглежда твърде много човек...

 

Равносметката - три телчета за бормашина, три парчета едра шкурка, едно парче ситна, флакон антикорозионен грунд, флакон боя (dupli color и двата).. или към 20на лева за матриали. И 5 часа труд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно. Аз моите железарки ги закарах на песъкоструй. Ударих им грунд, боя, лак. След една зима ръжда на петънца изби от вътрешната страна. Т.е където нямаше лак. Железарките са много неблагодарна работа в това отношение.

Иначе много ми допада бяла джанта с черен тас. Браво =D>

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък мойте ги търках с телена четка като и до ден днешен стъпвам понякога на някое телче в стаята. Лъснах ги ако не лъже паметта преди около 2 години, после ги олях с груда русенския ама като училищен прзорец ги олях с боя, напече ги жегата, после с черна боя ги олях и за сега са ок. Колко ще е дебел слоя боя зависи колко ще я разредиш с бензин аз не я разреждах въобще, викам си така и така съм ги изтъркал до чист метал поне да ги запечатам.

Върху едната потече спирачна течност и и падна боята но грунда и седи.

Все повече се навивам за лети, ама като виждам как ги кривя на общо основание мисля че не ги заслужавам. Стоманката слизам млатя я с големия чук 5-6 пъти и айде ама летата няма как. Като я прибирах след големия ремонт моята, видях че някъде съм изджаскал зверски едната джанта а въобще не съм и разбрал, с музиката на макс така е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заклевам се някоя вечер ще мина и ще ти сложа едни софииски табели :!:

smile091 спуках се от смях ,чесно

Количката става все по яка !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.