Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Радост вкъщи 2 !


димон

Recommended Posts

Реших да си сменя волана на Октавийката с ето този : перфорирана кожа :

 

016265567.jpg ,

 

и сега се чудя какво да правя със стария който е облечен с ест.кожа - телешка напа :

 

016265143.jpg,

 

016265146.jpg,

 

016265147.jpg

 

:D:D:D -може да го пазя за резервен.... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит ти нов геврек, начи, ръчичките ти да гали, мазно да ти се върти, ич да не ти скърца, че тия шумове си немат работа - само те дразнят. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да си сменя волана на Октавийката с ето този : перфорирана кожа :

 

016265142.jpg ,

 

и сега се чудя какво да правя със стария който е облечен с ест.кожа - телешка напа :

 

016265143.jpg,

 

016265146.jpg,

 

016265147.jpg

 

:D:D:D -може да го пазя за резервен.... smile091

 

сложи го отдясно на жената и тя да върти. smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много левашки е ушит.Не знам дали знаеш,/дали не си си претапицирал твоя ;) /но не е завозски и е грозно,все едно е бил на много километри твоя и от автосалона са ти го претапицирали.Да го махаш.Като искаш такъв-купи си заводски,без аербека,и ще видиш разликата.Гумената отливка има канали за кожата където се съшива и просто е красота,а твоя не е добре според мен.

позволявам си критика ,защото се познаваме ,не да се заяждам-това е пояснение за другита във форума,че пак ще кажат че се правя нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много левашки е ушит.Не знам дали знаеш,/дали не си си претапицирал твоя ;) /но не е завозски и е грозно,все едно е бил на много километри твоя и от автосалона са ти го претапицирали.Да го махаш.Като искаш такъв-купи си заводски,без аербека,и ще видиш разликата.Гумената отливка има канали за кожата където се съшива и просто е красота,а твоя не е добре според мен.

позволявам си критика ,защото се познаваме ,не да се заяждам-това е пояснение за другита във форума,че пак ще кажат че се правя нещо

 

 

Ми нали такъв съм си купил , бре!!! Това е стария дето е тапициран полупрофесионално. Новия си е с каналите...

 

016265567.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа,добре ,добре,извинявай-ама тогава що си пуснал сто снимки на стария си smile037

супер е този :smt017

кач пара?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа,добре ,добре,извинявай-ама тогава що си пуснал сто снимки на стария си smile037

супер е този :smt017

кач пара?

 

Не питай !!! Чок пара ... :oops:

160 BGN без airbag-а ... от скаут ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! Честитоо! Много добре изглежда. Някой знае ли колко вървят оригиналните ако се поръчат от ЕТ и дали там се занимават със смяната? Дали има и други модели, примерно 3-спицови?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК има всичко на много добри цени

 

Свързах се с гореспоменатия сайт, за волан + топка за скоростен лост + ръкохватка за ръчна спирачка искат 30 евро доставка до БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК има всичко на много добри цени

 

Свързах се с гореспоменатия сайт, за волан + топка за скоростен лост + ръкохватка за ръчна спирачка искат 30 евро доставка до БГ.

 

Ivan4о , за какво ти е топка за лоста, бе ? Тя не е ли като нашите ? Аз също бих си взел кожена дръжка за ръчната спирачка ...мога да дам 5-8 лв за транспорт :mrgreen: . Мисля че излиза към 15 кинта , при курс на лев към крона 1/13 .

Поздрави !

 

п.п. освен ако и топката е кожена , те нашите гумени. Тя излиза към 73 лв .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички си слагате някакви хубавини по колите, само аз не :x

Харесах си този волан

img2384t.jpg

Аз лесно ще го поръчам, ама може ли някой да помогне с монтирането? И дали някой знае ще ми работят ли "перцата" на волана, ако си купя и кабелите (предлагат ги като опция към волана) Щото в сайта пише само кожен волан за DSG и то на чешки!

Има ли някой от форума със сервиз или препоръка за такъв? smile012 Аз съм в София, но за такава играчка мога да се разходя и до друг град.

Ето и линк към джаджата:

http://www.skodateile.cz/index.php?pg=product&prod=158&menu=%A9koda%7COctavia%20II%28A5%29%7CVolanty

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята възглавница такава ли е ? Струва ми се , че волана е без възглавница в тоя сайт ...

Монтажа не е сложен . За 20 мин си готов .

За възглавницата искат още 380 лв + за волана 284 лв ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лек офтопик - воланът има ли водещ шлиц или се нанизва на око? Питам, защото моят волан стои леко завъртян вляво като колелата са прави и искам да разбера дали е от лош реглаж на предницата или волана е ваден и слаган накриво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми де да знам каква ми е възглавницата - стандартната за Елеганс, 2008 г. И воланът е в раздела за този модел. Мислех си, че може да се ползва същата, поне в сайта продават отделно и само възглавници. По интересно е дали управленията от волана могат да се свържат безпроблемно (радио, телефон, DSG). Щот ако не може, ще си карам с пластмасовия.

Всъщност воланът е най-дървеното нещо в цялата кола - огромен, твърд и грозен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност воланът е най-дървеното нещо в цялата кола - огромен, твърд и грозен.

 

Абсолютно, на размер е като от дърт мерцедес от 1980-та и е малко по-малък от на Икарус :smt018

Спортният с 3 спици е една идея по-красив, но все така голям :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димон, извинявай, разгледах волана пак и разбрах за какво говориш. Явно ще трябва да се купува и възглавница... smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, този който си си харесал е за FL - O2 . За FL не ти е нужна възглавница , но за твоя ще трябва , освен ако не ти е задължителен airbag-а. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лек офтопик - воланът има ли водещ шлиц или се нанизва на око? Питам, защото моят волан стои леко завъртян вляво като колелата са прави и искам да разбера дали е от лош реглаж на предницата или волана е ваден и слаган накриво.

 

Няма нищо водещо , може да го поставиш както си искаш . Има обаче фабрична белязка както на волана , така и на вала. Трябва да се съвпаднат . Не вярвам да ти е сложен неточно волана , по-скоро е от реглаж на предницата ...

Може да се компенсира от волана , шлиците са много ситни , но няма да е "изискано" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами чакам до 7-10 дена доставката на глезотийките. Като дойдат ще ги снимам. Надявам се топаката за скоростния лост да е кожена.

Много ми се искаше и да сменя таблото с такова с Максидот. Чеха обаче написа, че е ново, но без логин адаптейшън, която се получавала само от Шкода и то онлайн :roll:

Поразпиатх тук таме, но не намерих човек който да кодира новото табло. В момента се разработвал софтуер с който това щяло да бъде възможно, но няма срокове.

В ЕТ се съмнявам да ми обърнат внимание, ако някой от вас има по вътрешни хора там ще съм му благодарен да поразпита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навярно знаеш , че интерфейсния модул поддържащ мултифункционалния волан има малко по-друг куплунг , а също така и малко детайли в повече ? Трябва или да се дозапоят липсващите части или нова платка :

 

016331810.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.