Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Радост вкъщи 2 !


димон

Recommended Posts

Глупости, волана въобще не е голям. Просто сте му свикнали и така ви се струва. Аз си спомням, че преди да си взема шкодата загледах една спряна на улицата и погледнах как изглежда вътре. Направи ми впечатление, колко малък е волана, или така поне ми изглеждаше тогава. Таблото и е обемно и затова, а иначе всичко си е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качи се на нова Astra или Golf 6 и пак ще си говорим за малък волан smile021

На шкодата е ОГРОМЕН, но пък лесно се маневрира с него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димон, предполагам че инфото с платките е по моя въпрос. Благодаря. Явно нещата не се заключават до чисто механична смяна. Мисля да се завлека до Еуратек и да видя дали могат да предложат нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димон, предполагам че инфото с платките е по моя въпрос. Благодаря. Явно нещата не се заключават до чисто механична смяна. Мисля да се завлека до Еуратек и да видя дали могат да предложат нещо.

 

За теб , за теб ... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Ами чакам до 7-10 дена доставката на глезотийките. Като дойдат ще ги снимам. Надявам се топаката за скоростния лост да е кожена.

Много ми се искаше и да сменя таблото с такова с Максидот. Чеха обаче написа, че е ново, но без логин адаптейшън, която се получавала само от Шкода и то онлайн :roll:

Поразпиатх тук таме, но не намерих човек който да кодира новото табло. В момента се разработвал софтуер с който това щяло да бъде възможно, но няма срокове.

В ЕТ се съмнявам да ми обърнат внимание, ако някой от вас има по вътрешни хора там ще съм му благодарен да поразпита.

 

Пристигна "радостта" топката за смяна на скоростите е кожена. В ЕТ обучиха новото табло и вече имам МАКСИДОТ :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели малко повече за максидота - само табло ли трябва или и някакъв допълнителен модул? Колко пари излезе таблото + труда в ЕТ? И най-важното - максидотът изписва ли ти цялата информация или нещо липсва? 10х!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото струва 236 евро, доставката до БГ 20-30 евро, смяната в ЕТ 58.32лв, отне им 3 часа на момчетата, но следващия път предполагам че за 30 мин ще са готови, обучаваха се с мене. Всичко работи на 100%, никакви допълнителни модули и тн, всичко си е в таблото. Проблема е самото обучение защото таблото идва без login adaptation и без PIN, който се получава само от Skoda online.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.