Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Фелиция


Velko

Recommended Posts

Ще пробвам с почистване и дано се оправи.

Поздрави

ти до сега не го ли направи

 

Аз имам абсолютно същия проблем. Чистил съм дроселна, никакъв ефект, колата ми е 1.3 карб.

Някакви други идеи? smile012

=D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам абсолютно същия проблем. Чистил съм дроселна, никакъв ефект, колата ми е 1.3 карб.

Някакви други идеи? smile012

 

Колега, при инжекциона явно става въпрос за друга клапа, нищо общо с тази в карбуратора - то целия Пиербург не струва 500 лв :) По-добре пусни нова тема и там опиши подробно проблема си :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имал съм абсолютно същият проблем само, че с ASTRA 1.4-1993 и след половин година ходене по "майстори" най-накрая един откри, че буксата на някакъв датчик който брои оборотите на маховика /или нещо подобно/ е силно окислена, Почисти я, напръска я с контактно спрейче и проблема изчезна тутакси. Провери дали и при теб проблема не е от инсталацията. smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.