Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ТДИ-то се прецака - Проблема оправен


Pesho

Recommended Posts

Последно казват че на Еко-то и Ром петрол е най-добре! :-k

Всичкото гориво е от Лукойл Нефтохим Бургас та незнам къде е най-добре :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди няколко дни сменях масълце и филтри и да кажа относно OMV - филтъра си ми беше чист - като нов! От смяната, сипвам само Ромпетрол и нямаше никви грижи с паленето сабахлем...пък да видим по-натам как ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре наливайте керосин (газ за осветление). Бензина върши работа, но изсушава, т.е. намаля смазочните и свойства. Керосина е от сорта на нафтата. Добавките за дизел и те са на такава основа. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре наливайте керосин (газ за осветление). Бензина върши работа, но изсушава, т.е. намаля смазочните и свойства. Керосина е от сорта на нафтата. Добавките за дизел и те са на такава основа. ;)

Само дето са много скъпи smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно казват че на Еко-то и Ром петрол е най-добре! :-k

аз от както съм купил шкодата зареждам само на ЕКО ЕЛДА, горивото идва от Гърция, а на ром петрол май го карат от Румъния... беше останала много малко нафта и при -23 градуса запали само при показването на ключа... smile159 на другите места е от нефтохима...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре наливайте керосин (газ за осветление). Бензина върши работа, но изсушава, т.е. намаля смазочните и свойства. Керосина е от сорта на нафтата. Добавките за дизел и те са на такава основа. ;)

+1. И зареждайте на Еко или РомПетрол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един колега зареди от ОМV покара малко и колата веднага почна да му прави проблеми изкарахме филтъра и вътре имаше ЛЕД така че от тази случка ставаме 2ма който не зареждат от ОМV аз отдавна съм спрял да ходя там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един колега зареди от ОМV покара малко и колата веднага почна да му прави проблеми изкарахме филтъра и вътре имаше ЛЕД така че от тази случка ставаме 2ма който не зареждат от ОМV аз отдавна съм спрял да ходя там

 

 

ALPIN DIESEL ли зареди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре наливайте керосин (газ за осветление)

Напълно съм съгласен с колегата ikonoma :smt017

Аз ползвам добавка на Лики Моли против замръзване и в нея основната добавка е керосин. За сега нямам проблеми. В понеделник сутрин при -22С запалих без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно казват че на Еко-то и Ром петрол е най-добре! :-k

Всичкото гориво е от Лукойл Нефтохим Бургас та незнам къде е най-добре :-k

[-X

Последно за дизел съм се ориентирал на Ромпетрол!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е пропорцията на киросина или гаста за горене? Аз последните няколко пъти заредих на ЛуК и оня ден при -17 трудно запали, после придърпваше .... Не твърдя че на Шел (кадето зареждах преди това) е по добре защото не е мразнала така колата с шелска нафта. Не познавам горивата а искам да слагам хубава нафта само. Преди с Псата на гас бях много доволен от РОМПЕТРОЛ, но дали и с нафтата ще е така!? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.