Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трудно палене


radko1981

Recommended Posts

все още не съм установил какаъв е дефекта с тоз акумулатор, ама четох като недостатък на голф 4 , че се самоизтощава акумулатора. Та се чудя дали и аз нещо не съм уцелил, защото при мен точно това става самоизтощава се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерил ли си конскумацията? Ако не, закачи един мултицет на последователно на "-" клема на акумулатора и сваляй един по един бушоните, докато откриеш виновника. Нормалната консумация е 50 mA.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Твърде възможно е да е гъсто маслото в двигателя и да не може да завърти първоначално стартера. Не знам какво е по каталог, консултирай се и сравни с твоето, за зимни условия. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде възможно е да е гъсто маслото в двигателя и да не може да завърти първоначално стартера. Не знам какво е по каталог, консултирай се и сравни с твоето, за зимни условия. Успех!

:o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото разбрах лампите не премигват,а стартера няма сила да завърти,което означава,че проблема не е в акумулатора.едната причина може да е в кабела на минуса на стартера,както каза колегата или на включвателя на стартера щом четките са ок.

включвателя може да се провери ,като се укасят с нещо метално може и отвертка двете големи клеми на включвателя и ако тогава върти ,значи проблема е в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.