Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Втвърдяване на спирачката


toigalbg

Recommended Posts

И аз днес щях да поствам въпрос тук за абсолютно същия проблем ( след няколко натискания при включен двигател се втвърдява и край ) , но сутринта ми оправиха проблема. Точно както казва ID A оказа се че е пробит маркуч - протъркан.

п.с. Накараха ме да сменя помпа на спирачките преди седмица. :( А се оказа, че проблема се отстранява за 2 мин и то за 5 лева. Ако ти се занимава даже и без пари.

 

Колега я кажи къде си ходил, че аз ходих в сервиз вчера. Показа ми маркуча, който се движи (не е застопорен) и ми обясни, че не създава вакуум и сега трябва да си купя цялата вакуумна (нз как се казва точно, ама нещо като помпа). Обясни ми, че е по-добре да я взема от ЕТ, че са по-добри от някакви си ментаци, ама със сигурност е бая пари... Та някой колега, ако има идея да казва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.