Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Персонализиране на О2/О3 - малки екстри .


димон

Recommended Posts

  • Отговори 113
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • димон

    35

  • shaft

    10

  • VALDO

    9

  • bega4kata

    9

Най-много писали в темата

Мен много ме кефи ...отблизо е супер яко !!! От утре ставам "стационарен" !!! Отвсякъде го изчиствах ...това е ... !!! :)

Освен това се държи на 4 контра ламаринки , които могат да се разконтрират и да се доведе до оригиналния дизайн за 30 сек. , man !!! Това е целта , - да си мобилен ..., а не да се пребоядисваш за щяло и нещяло и да трупаш слоеве ...

Мое мнение ... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ops !!! Не баш това исках да кажа ... smile159 Така е наистина ... Тъй като на мен нещата бързо ми омръзват :mrgreen: =D> :D - обичам да бъдат бързо привеждани в първоначалния им вид !!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Димо, :smt017 само да го оцветиш в тон с колата. smile159

 

Аве Ице, така в метал (хром) ...най му мяза...Два часа днес се "забавлявах"...то не беше черно , то не беше island green .. ... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А черно и по края (отстрани само) хром? :-k

 

Mи тогава замязваме на BMW ( както казва coverdale :D ) ...а така си е SKODA...

 

p.p. мноо тий готино кучето ....- също като нашата котка ...болна е от сънна болест !!! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е разпространена тая болест сред домашната гад, :mrgreen: по цел ден спят и стават за две неща само. :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

С помощта на малко автомобилно фолио (металик) може да се направи ей тва нещо за 1 час . Като омръзне - разлепяме .

 

023814246.jpg?r=0

023814248.jpg?r=0

023814251.jpg?r=0

023814250.jpg?r=0

023814244.jpg?r=0

023814252.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> На мен ми харесва!

По мое мнение, няма да е зле и "рамките" на духалките да облепиш, за да изглежда съвсем завършено. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> На мен ми харесва!

По мое мнение, няма да е зле и "рамките" на духалките да облепиш, за да изглежда съвсем завършено. :-k

 

:smt017

 

п.п.що не пробваш и в черен гланц ,като ти омръзне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За рамките на духалките за да станат готино трябва да се свалят щорите на соплата . Бая пипкаво ми се струва , макар че съм на косъм на почвам. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С фолио което имитира пластмаса с власинки ще стане още по хубаво - да не е лъскаво а мотово покритиото. А рамките на духалките ако ги направиш така ще стане много шарено според мен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се допълни стила на конзолата обличаме и капачката на топката на скоростния лост :

023845566.jpg?r=0

023845571.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее :D

 

Димон,много идейно е това дето си измислил за ръкохватките на седалките,дали ще е удобно да помоля за един комплект с надпис Елеганс но с новият шрифт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еee, ще устискаме до понеделник :lol:

 

димон, ти да не си в Рио де Жанейро.....на фестивала....с голите бразилки ? smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ново лого,шрифта погледни,тоест шрифта елеганс да е като този октавия.

 

post-7435-138453312252_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Да уточня за табелките, засега желаещи са :

 

1. riator ........ELEGANCE- 1 комплект

2. tonio.. .......OCTAVIA - 1 комплект

3. mill888.......ОCTAVIA - 1 комплект

4. Yaneff........................1 комплект

5. Петър Ганев...............1 комплект

 

Надписът е по желание . Моля колегите да пишат кой надпис желаят и дали са все още заинтересовани ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.