Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На момчето МВ то


anastas

Recommended Posts

Ако ще правиш МБ-то подобно на Демона с преоразмерена контрукция като на Айфеловата кула, дето само отдалеч да прилича на Шкода, това е друго... :) И най-важното да не го караш по улиците като на писта, имаме си на пътя достатъчно камикадзета с тЮнинг бИгачки.

 

п.п. сигурно не са те забелязали още от спортния отдел на Порше, те обичат такива "глупави" като теб с откачени идеи :lol: Само че ще трябва да наблегнеш малко на хибридите, сега екологията е на мода и в спорта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 339
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    103

  • Krankenstein

    49

  • Skoda_Estelle

    44

  • maxrpm

    14

Най-много писали в темата

Аз си знам ко искам акъл нещъ , аве тея порше кво правеха виждал съм някви маратонки маи правят :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПЪрфюми :lol: Айде, чакаме да се похвалиш като събереш новата шкОнда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чуството че си мислиш че някои дори и от порше през 80-те ще се справи по добре от мен в 2013 година ! Мамкаму в сегашни времена може да направиш всичко стига да имаш желание дори и да не си толкова умен визирам себеси ! Немога да изфабрикувам задно окачване на порш 911 ли ? немога да си купя по добри пружини и амортисьори от 911 ? всички състезателни коли GT2 , 3, 5, 10 нямат никви електро помошници смятам занаеш защо

До 1998 година задното окачване на 911 турбо е едентично със рапида единичен носач от тоз модел има доста над 400 коня предното е трагичен макферсон с по ширачак носач , сигорно са ги карали някък а :lol: Да ще е сташно да се кара ако стане както мечтая ако не ми се угоди винаги може да сложа едно 120ково моторче с глава от 105 8) Проблема при мен е че за да направя нещо винаги то трябва да е по добро от предишното може и да не е нужно но трябва

 

кога ше ми додиш на гости че със сина ше се биеме вече. мамка му не мога да слоша снимка кат се спатловам ми ела да си хортувамее за мотори smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре ти иди при Наско, там ще си като в рая... ама да се съберат накуп двама видни терминатори на шкодички, дали е разумно...? :lol: Викайте и мен, че не съм се качвал още на демона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре ти иди при Наско, там ще си като в рая... ама да се съберат накуп двама видни терминатори на шкодички, дали е разумно...? :lol: Викайте и мен, че не съм се качвал още на демона.

 

Е и тук е рай smile004

 

029529179.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мразя ви като гледам от кви коруби правите коли , а мен Сашко оня ден ме оплю , щот искам да бракувам бабичката :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига скромничи, франкенщайна сякаш не беше и той коруба?

Ванка, поздравления за напредъка - тя с тоя кит на Стратос е замязала отпреде... ама нали знаеш какво правят РС-ките с 'талянските коруби :lol:

така, че връщай се към другия проект.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига скромничи, франкенщайна сякаш не беше и той коруба?

Ванка, поздравления за напредъка - тя с тоя кит на Стратос е замязала отпреде... ама нали знаеш какво правят РС-ките с 'талянските коруби :lol:

така, че връщай се към другия проект.

 

Не е там силата на стратоса,а и не е направен. Не е стратос а далара с малки промени.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e0/Fiat_X1_9_Dallara_ant.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
то има много работи за показване ма невиждам смисъл

Смисъла е да ни порадват окото ;)

+1

 

Искаме повече eye-candy!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондьовите неща наистина не са много за показване у тоз раздел... но все пак, ако те сърбят пръстетата дръж ни в течение какво ще модваш и какво очакваш като резултат, нали пак си е част от проекта ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Воден кулер си викнах тез дни и едни дюзи 870 кубика остана само турбината и нареждам пъзела да видим кво ще изкараме лошото е че сигорно ще е готово края но лятото и ще ми е много криво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали си събрал частите на пъзела, защо чак в края на лятото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве , Младеж ! Изписа 22 страници и още една кола не си направил на 100% ! Покажи една снимка на нещо кат кола, ве ! Само чета , чета ли чета . Снимков матриЯл - йок !

Все търкате нещо, шкурите, боядисвате , покажете нещо !

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тва е спамерска тема , иначе може да се събере и на 2 страници

Няма нищо за показване , железа ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - новия модел японско окачване - "камикадзе"

Не мислех, че анастас някога ще сътвори подобна глупост като хондов мотор на мокро окачване, дето аз с 52++ коня му разказах играта, че полуоската сама си изпадна на земята при смяната

Случаино попаднах и ми стана яко , бати съединители ли не къса корони ли не чупи камиони ли не теглих полуоските чисто здрави ги свалих вчера , извода е ясен не вярвам на никои даже и на макса !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.