Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На момчето МВ то


anastas

Recommended Posts

Митаци и двамата знаете ресурса на шкодовия мотор като го напомпаш да върви ... да мине 20 000км. после ? 1000лв. ремонт , за тва стотака да си седи в гаража ще ву върна веберите и махам му газовата и така мб-то ще го замества достоино мисля smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 339
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    103

  • Krankenstein

    49

  • Skoda_Estelle

    44

  • maxrpm

    14

Най-много писали в темата

Аз имах в предвид че в единия случай след 20к км правиш двигател, в другия правиш скоростна кутия. Говорим ако не се пази, а се кара до край. ;)

Дано го няма този проблем де! Но аз лично съм се наплашил с тези кутии вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плоблема е решен когато обръщах дрифа леко упираше в кутията на 5 степените го няма тоз проблем ма на 4 короната стърже в корпуса та като го стъргах съм я пробил и забравих да я запуша тее запуших е и сега всичко е сухичко , Мичо клечо и компания помогнха и се оправихме бързичко , колата стана много приятна за каране с таз реика добре че се навих и махнах кутията като недостатак ми си струва че сега се върти повече а завива по малко ма както казва макса като имаш ръчна кво ти пука :D smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се повозихме на МБ-то. Невероятна комбинация. Останах очарован. smile117

Станала е много добра! Браво на Анастас!

smile126

 

П.П А и мерси че се нае в 9ч да качва мотор специално заради нас! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та аз пък днеска пуснах аванса с 5 градуса и се отпуши в високите , намерих една беляска и се оказа че там върви доста по добре , митаче термостата е сменен заповядаи пак :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Вие двамата като се возите,единия да вземе да снима,че и ние да видим нещо. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм само до снимане ни е като си кършем вратовете smile035 ... ще снимаме вре като си купя някво фото другата седмица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Как е сега със водите? Май няма да ти трябва отделено обезвъздушаване на радиатора?

Насе, идвам като сложиш стабил щангИТЕ! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При +30 просто ще и ръгне по-мощна перка на радиатора, ако вече не го е направил... не знам тоя мотор има ли и някакво охлаждане на маслото - радиаторче или модина.

 

п.п. адаш, а ти като си се возил що не си снимал, егоист такъв? :evil: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има охлаждане на маслото през водната система , що се отнася за загряването при -10 и при + 40 все тая като имаш запас от студена вода в големия кръг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днека едно голфче 3 гти 150hp падна много срамно със около 10 коли до към 140км/ч.

...fack the vag cult :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хе, хе...

Горкото гоуфче...

Как е скоростната кутия? 8)

здрава е все още , и гумите са си на мястото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Няма видео нямам телефон или апарат , иначе днес понагласих още малко мотора и резултата е много много показателен smile092

022706323.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yeeah HARDCORE smile035

Сега по темата - тези дискове от халва ли ги правят? Потърси си един стар сделан по живково време и си накови ново феродо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.