Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фарове с лупа за октавия 02


klarnetko

Recommended Posts

Ей, наистина оригиналните лупи на шкодата светят много добре с ксенон!От вчера и аз съм вече с такива от скаут,няма черни петна ,няма нищо всичко е бяло като сняг пред колата.Ксенона ми е КанБус 5000к ,всичко си пасна даже баластите са в самия фар.Взех ги втора употреба за 300лв двата,човека продава още един комплект с оригинален ксенон някой ако иска обявата му е карса.Не вярвах ,че някой ден и аз ще го кажа но наистина ''ПРОГЛЕДНАХ''.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Wizi

    13

  • kalata

    12

  • klarnetko

    11

  • hanter

    6

Най-много писали в темата

доста колеги ми писаха на лични за обявата на човека не искам да му правя реклама  това е обявата 

http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&adv=11381775827569860&avto=Skoda_Octavia

ако модератора сметне ,че е неуместно моля да ми изтрие поста.

Извинявам се ,ако нарушавам правилата на саита,но ше се радвам да помогна на колеги !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да използвам темата и да попитам - Някой има ли отзиви за фарове с лупи на DIEDERICHS, каталожен № 7831485? По 300лв. броя излизат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.