Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тъпа държава!


The Best Forman

Recommended Posts

Всъщност от цялата работа извлякох дори и малко полза - установих , че мога да работя в джамджийския бизнес ... монтирах прозорец със старото окачване на по - новия модел стъклоповдигач без да строша прозореца ... още малко игра със зъболекарската пластмаса и всички следи ще бъдат заличени е пак няма да има Фаворит с по - голем телевизор от Октавия 2 , но за догодина мисля да сглобя с останалите части един таблет и да си го разнасям като тежка фаянсова плочка ( като циганче двукасетъчен дек ) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не пускам и аз нова тема - току що си намерих колата с пръснато дясно стъкло и изскубан плеър.. пред нас, под прозореца ми точно... :x оказа се че милиционерите пръстови отпечатъци от коли не им е работа да взимат, щото "тука сме в българия, оправяй се"... :smt0344 :smt018

Просто не знам и аз вече коооооолко много ми е писнало ... ама на, късмет.. за тези които не знаят, тъкмо си бях оправил киа-та миналата седмица, след четиримесечен престой. и на ти се га пак рамонти и харчове дееееееееба. Не ми е за друго ами... тая кола стоя на същото място 4 месеца без да мръдне, със смаднали гуми и прашна и мръсна... и никой не я бутна... сега като я оправих и я думнаха, мама им наркоманска ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз защо си стягам куфарите и си оправям документите, защото и на мен отдавна ми е писнало от дребни средни и едри неуредици, и нямам намерение повече да си хабя нервите с простотиите в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.